Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Targi Pracy w Grudziądzu -28.04.2022 r.

Kujawsko-Pomorska Wojewódzka Komenda OHP wraz Powiatowym Urzędem Pracy w Grudziądzu zaprasza na targi pracy, które odbędą się 28 kwietnia 2022 r.

Termin:

28 kwietnia 2022 r., w godz: 10:00 -13:00,

 

Miejsce:

Sala Posiedzeń Starostwa Powiatowego w Grudziądzu,

ul. Małomłyńska 1

 

W związku z koniecznością wsparcia obywateli Ukrainy, którzy szukają w Polsce schronienia, pracownicy Młodzieżowego Centrum Kariery w Grudziądzu włączają się w szeroki nurt pomocy.

Publiczne służby zatrudnienia w Polsce wspierają opuszczających swój kraj obywateli Ukrainy w znalezieniu odpowiedniego zatrudnienia na terenie Polski, a także udzielają informacji na temat innego możliwego wsparcia. Pracownicy MCK w Grudziądzu liczą, że organizowane Targi będą miały znaczący wpływ na funkcjonowanie lokalnego rynku pracy.

Młodzieżowe Centrum Kariery wystąpi na Targach Pracy również jako wystawca, prezentując szerokie usługi Ochotniczych Hufców Pracy dla młodzieży.

 

W programie Targów Pracy:

  • oferty pracodawców – wystawców,

  • pośrednictwo pracy i doradztwo zawodowe,

  • wsparcie dla osób planujących rozpocząć działalność gospodarczą,

  • nawiązanie kontaktu z pracodawcą, złożenie dokumentów aplikacyjnych.

 

Zapraszamy!

 

Якщо ви виїхали з України і хочете працювати в Польщі, зверніться до найближчого повітового бюро праці , скористайтеся мобільним додатком ePraca або зателефонуйте на гарячу лінію за номером 19524 або безпосередньо за спеціальними телефонами бюро праці

 

W powyższym tekście zamieszczono tłumaczenie na język ukraiński następującej informacji:

 

Jeżeli opuściłeś Ukrainę i chcesz podjąć pracę w Polsce skontaktuj się z najbliższym Powiatowym Urzędem Pracy, skorzystaj z aplikacji mobilnej ePraca lub zadzwoń na infolinię pod numer telefonu 19524 albo bezpośrednio na specjalne numery telefonów w urzędach pracy.

 

Autor tekstu: Elżbieta Olejnik, pośrednik pracy, MCK w Grudziądzu.

Autor plakatów: PUP w Grudziądzu.

 

 

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron