Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Targi Pracy "Zorientowani na pracę" w Elblągu - 12.04.2022 r.

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu oraz Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Usług w Elblągu zapraszają na targi pracy, które odbędą się w dniu 12 kwietnia 2022 r.

Termin:

12 kwietnia 2022 r., w godz. 11:00 -13:00

 

Miejsce:

Zespół Szkół Inzynierii Środowiska i Usług w Elblągu

ul. Obrońców Pokoju 44,

 

W programie:

  • prezentacja krajowych i zagranicznych ofert pracy,

  • oferty bezpłatnych szkoleń oraz kursów zawodowych,

  • indywidualne konsultacje z doradcą zawodowym oraz pośrednikiem pracy,

  • bezpośredni kontakt z pracodawcami,

  • punkty PUP i WUP

 

Spotkanie będzie stanowiło doskonałą okazję do zapoznania się z aktualnymi ofertami zatrudnienia, mi.in. w służbach mundurowych, produkcji, gastronomii, handlu.

Dodatkowo oprócz możliwości nawiązania kontaktu z pracodawcami, osoby zainteresowane będą mogły skorzystać z konsultacji ze specjalistami rynku pracy, uzyskać informację o bezpłatnych kursach i szkoleniach zawodowych.

Zaproszeni do udziału eksperci służyć będą poradami m.in. z zakresu pośrednictwa pracy, ubezpieczeń społecznych, przedsiębiorczości i doradztwa zawodowego. Podpowiedzą jak przygotować dokumenty aplikacyjne i jak korzystnie wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej.

Dostępne będą także punkty informacyjne Powiatowego Urzędu Pracy, Wojewódzkiego Urzędu Pracy Wojskowej Komendy Uzupełnień oraz jednostek penitencjarnych i innych instytucji, które również oferują zatrudnienie.

 

 

Zapraszamy!

 

 

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron