Wydawca treści
Turniej gier planszowych w Koszalinie
W dniu 22 sierpnia 2022 r. w koszalińskim Hufcu Pracy zorganizowano turniej gier planszowych. Młodzież chętnie przyszła spotkać się z wychowawcami i kolegami.
W duchu rywalizacji fair play uczestnicy dobrze spędzili czas.
Po rozgrywkach nagrodą była pizza dla wszystkich zawodników. Przy poczęstunku wychowankowie opowiadali o tym, jak mijają im wakacje, co się u nich zmieniło i jakie mają plany na najbliższy rok szkolny. Był to dobrze spędzony w grupie uczestników i wychowawców wspólny czas.
Autor tekstu: Agnieszka Fijałek
Autor zdjęć: Marianna Różycka
Zdjęcie nr 1 – 2: Młodzież podczas rozgrywek


Widok zawartości stron
Zobacz również:
Zobacz również:
-
Razem tworzymy wspomnienia
26.06.2026
-
Wakacyjna giełda pracy – 02.07.2026 r.
25.06.2026
-
Giełda Pracy w Gostyniu - 02.07.2026 r.
24.06.2026
-
Lato z OHP 2026 r.- woj.warmińsko-mazurskim
24.06.2026



