Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Tworzymy magiczny świat dzieci - „Młody Artysta”

Za nami kolejne działanie w ramach Projektu Solidarności „Tworzymy magiczny świat dzieci” finansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Tym razem jako grupa inicjatywna zorganizowaliśmy zajęcia pod hasłem „Młody Artysta” dla dzieci i młodzieży z sołectwa Więcławice. Przedsięwzięcie miało charakter integracyjny. Chcieliśmy, żeby dzieci i młodzież podczas zajęć wykonania mydła i świec żelowych, lepiej się poznała i polubiła. Była to także okazja do nabycia nowych umiejętności i wiary we własne siły oraz talent. Pokazaliśmy, iż można w sposób kreatywny i ciekawy spędzić czas wolny. Dzieła stworzone przez młodych artystów świadczyły o ich nieograniczonej wyobraźni. Wykonane prace były kolorowe, pachnące i zachwycające. Przerywnikiem między warsztatami artystycznymi były gry i zabawy sportowe. Wszyscy się bardzo dobrze bawili i z niecierpliwością oczekujemy na następne spotkanie.

 

Autor tekstu: Grupa inicjatywna przy wsparciu wychowawcy p. Agnieszka Grygrowicz – st. wychowawcy Hufca Pracy w Inowrocławiu

Autor zdjęć: Monika Przygodzinska – uczestniczka 2-3 Hufca Pracy

 

Zdjęcie nr 1-5: Warsztaty oraz gry i zabawy z udziałem dzieci prowadzone przez grupę inicjatywną Projektu Solidarności

 

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron