Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2023/2024 w Rzemieślniczej Branżowej Szkole I stopnia w Wałbrzychu

W dniu 4 września 2023 roku uczniowie Rzemieślniczej Branżowej Szkoły I stopnia oraz kadra i uczestnicy Hufca Pracy 1-30 w Wałbrzychu wzięli udział w uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2023/2024.

Uroczystość odbyła się na boisku przy budynku szkolnym. Akademia rozpoczęła się od apelu i wprowadzenia pocztu sztandarowego szkoły oraz przemówienia Pani Dyrektor Rzemieślnika Małgorzaty Dziubczyńskiej, podczas którego przywitano nowych uczniów, zaprezentowano pierwszoklasistów oraz nauczycieli i wychowawców poszczególnych grup. Wszyscy w pogodnych nastrojach i z uśmiechem na ustach wspominali czas wakacji, beztroskie chwile i przygody, które wypełnią kolejne miesiące wytężonej pracy w szkole i w zakładach praktyk.

Po zakończonym apelu, młodzież rozeszła się do swoich klas, gdzie otrzymała informacje dotyczące planu zajęć na kolejne dni, praktyk zawodowych oraz egzaminów kończących cały cykl kształcenia. Uczniowie mieli także możliwość podziwiania nowego oblicza szkoły, gdyż podczas przerwy wakacyjnej dokonano remontu i malowania poszczególnych pomieszczeń i gabinetów szkolnych. Szkoła zyskała nowy blask, a młodzież świeży zapał i gotowość do nauki, zdobywania dobrych ocen oraz sumiennej pracy na praktykach. Życzymy wszystkim uczniom wspaniałego nowego roku szkolnego oraz satysfakcji i zadowolenia z podejmowanych działań i nowych wyzwań!

 

Autor tekstu i zdjęć: Katarzyna Wojtanowska – wychowawca 1-30 HP w Wałbrzychu

 

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron