Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Uwierz w sobie – osiągniesz sukces! Relacja ze spotkania Klubu Absolwenta 2-2 OSiW w Toruniu

Każdy ma szansę osiągnąć sukces. Wystarczy uwierzyć, że się uda, a najlepszym na to przykładem są absolwenci 2-2 OSiW w Toruniu.

Własny interes

Dzięki Wam uwierzyłem w siebie! Kiedyś wszystko wydawało się trudne,  skończenie szkoły nierealne, zdobycie wykształcenia,  zawodu i znalezienie dobrej pracy niemożliwe a marzenia nieosiągalne.  Trafiłem do OHP, ktoś się mną zainteresował, dostałem szansę, poczułem się ważny i postanowiłem, że tego nie zmarnuję. No i jestem! Jak chcecie dam wam rabat na drewniane meble ogrodowe, które produkuję. Albo nie, dostaniecie w prezencie. Przed internat będą pasowały idealnie – powiedział dumnie Sebastian podczas spotkania Klubu Absolwenta.  

Spotkanie przerosły najśmielsze oczekiwania kadry. Pod każdym względem. Ledwo udało się wszystkich pomieścić w dużej sali konferencyjnej  2-2 OSiW. Wielu absolwentów zabrało ze sobą dzieci, a każdy swoją niesamowitą historię. Swój sukces.

Historia miłosna z OHP w tle

Paweł i Sara poznali się w gimnazjum. Chodzili do jednej klasy. Są małżeństwem              i szczęśliwymi rodzicami 2 – letniej Mai. Pewnie, że zdarzają się problemy, ale wtedy z pomocą przychodzi OHP. Z inicjatywy kadry OSiW otrzymali „Szlachetną Paczkę”, stanęli na nogi. Paweł ciężko pracuje, a oboje oddają dobro w Fundacji „Melodia Serc”.

Pomagamy uwierzyć w siebie

Takich historii jest więcej. Absolwenci OHP bardzo dobrze radzą sobie w życiu. Prowadzą własne interesy, pracują, wychowują dzieci, są niezależni. W osiągnięciu sukcesu pomaga Klub Absolwenta OHP. W toruńskim ośrodku, tylko w I kwartale tego roku ze wsparcia klubu skorzystało 27 osób. Tych, którzy jeszcze tego nie zrobili, zachęcamy do udziału w spotkaniach absolwentów – pomożemy uwierzyć w siebie.

 

Autor tekstu: Kamil Wysocki – kierownik 2-2 OSiW w Toruniu

 

 

 

 

 

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron