Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

W Bytowie rozpoczęła się część praktyczna kursu na prawo jazdy kat. B

Chyba każdy z nas wie, że aby osiągnąć sukces w sporcie, w nauce, czy w czymś jeszcze innym niezbędny jest trening.

Nikt nie staje się mistrzem z chwilą przyjścia na świat. Aby osiągnąć swój cel musimy być systematyczni, cierpliwi i zaangażowani w to co robimy. Część praktyczna na prawo jazdy kat. B jest właśnie takim treningiem. Ciągłe doskonalenie umiejętności sprawnego kierowania samochodem w końcu doprowadzi nas do wymarzonego celu. Będziemy mogli wszystkim pochwalić się swoim nowym osiągnieciem - prawem jazdy.

Od 4 maja 2021 r. uczestnicy 11-20 Hufca Pracy w Bytowie biorą udział w części praktycznej kursu na prawo jazdy kat. B. Kurs, dla uczestników bytowskiego hufca, zorganizowało Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Słupsku.

Młodzież ma już za sobą pierwsze z 15 spotkań. Podczas pierwszych zajęć młodzi ludzie zapoznali się, między innymi z pojazdem i dowiedzieli się jak należy przygotować siebie oraz samochód do jazdy. Kolejne spotkania, to poznawanie technik prowadzenia pojazdu i nauka bezpiecznego poruszania się po drogach.

Podczas zajęć uczestnicy 11-20 Hufca Pracy w Bytowie podnoszą swoje umiejętności
w zakresie prowadzenia pojazdu, zdobywają wiedzę w obrębie ruchu drogowego oraz przygotowują się do egzaminu państwowego.

 

Autor tekstu: Anna Kucharska – specjalista ds. rozwoju zawodowego w CEiPM Słupsk

Autor zdjęcia: Grzegorz Awsiukiewicz – instruktor nauki jazdy

 

Zdjęcie nr 1: Uczestnicy kursu na prawo jazdy

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron