Wydawca treści
Wakacyjny wypoczynek w Barlinku
Jak co roku, kadra pedagogiczna z Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Barlinku przygotowała dla młodzieży liczne atrakcje wakacyjne.
W dniach 22. oraz 25. sierpnia 2022 roku odbyły się zajęcia o charakterze sportowo-rekreacyjnym, między innymi trening na strzelnicy, wycieczka rowerowa czy marsz Nordic walking szlakiem barlineckich młynów.
Przy okazji zajęć uczestnicy wymienili się informacjami odnośnie zasad bezpieczeństwa podczas czasu wolnego i planów na ostatnie dni wakacji. Po rekreacji był czas na wspólny posiłek: pizzę oraz lody. Uczestnicy byli zadowoleni z dobrze spędzonego letniego czasu.
Autor tekstu i zdjęć: Magdalena Horla – pedagożka w OSiW w Barlinku;
Zdjęcie nr 1 – 3: Uczestnicy letniego wypoczynku w trakcie zabaw sportowych.



Widok zawartości stron
Zobacz również:
Zobacz również:
-
Giełda Pracy w Gostyniu - 02.07.2026 r.
24.06.2026
-
Lato z OHP 2026 r.- woj.warmińsko-mazurskim
24.06.2026
-
Giełda Pracy w Czarnkowie - 24.06.2026 r.
19.06.2026
-
Moda w Rytmie Dzikiego Zachodu
18.06.2026
-
Wakacyjny Kiermasz Ofert Pracy w Gdańsku
17.06.2026



