Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Warto jest uczyć się na błędach „OCALONYCH”

Warto jest uczyć się na błędach innych, by zmienić swoje życie na lepsze.

Podczas spotkania w siedzibie Podlaskiej Wojewódzkiej Komendy OHP w Białymstoku rozmawiano o planowanej w Wasilkowie na lipiec 2021 r., cennej inicjatywie Stowarzyszenia Rodzin Abstynenckich "PRÓG NADZIEI".

W spotkaniu wziął udział doradca Komendanta Głównego OHP Sebastian Ptaszyński, Wojewódzka Komendant OHP Beata Matyskiel i Prezes Zarządu Stowarzyszenia PRÓG NADZIEI Piotr Kisielewicz.

Partnerzy do przyszłej współpracy przy organizacji Podlaskiej Biesiady Trzeźwości „OCALONYCH” wymienili się różnymi pomysłami podkreślając, że impreza może przynieść wiele korzyści dla odbiorców, w tym młodych ludzi potrzebujących wsparcia i ich rodzin.

Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP w Wasilkowie otwarty jest na społeczne inicjatywy nakierowane na pomoc drugiemu człowiekowi.

Planowana biesiada ma na celu wymianę doświadczeń i dobrych praktyk w zakresie walki człowieka o "lepsze jutro" i będzie skierowana do ludzi m.in. potrzebujących wsparcia, dobrych wzorców.

Uczestnikami imprezy będą zaproszeni goście z regionu całej Polski, którym w życiu udało się odnieść sukces w walce z własnymi słabościami oraz różni specjaliści.

 

 

Autor tekstu: E. Dziemianiuk, rzecznik prasowy

Autor zdjęć: Katarzyna Kuźmińska, PWK OHP

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron