Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Wasilków: Dzień Rodziny w OSiW OHP

W Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Wasilkowie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Rodziny pod hasłem „Rodzina na dobre i na złe”. Na tę wyjątkową akademię licznie przybyli najważniejsi goście. Spotkanie łączyło ze sobą trzy ważne dla młodzieży święta: Dzień Dziecka, Dzień Matki, Dzień Ojca.

Święto Rodziny zainaugurowała Rada Młodzieży, która powitała zaproszonych gości i złożyła wszystkim najserdeczniejsze życzenia. „Dzisiaj obchodzimy Święto Rodziny: siostry, brata, mamy, taty – dla was wszystkich ten program bogaty!” – taką rymowanką uczestnicy rozpoczęli program artystyczny.

Na zewnątrz padał deszcz, który jednak nie przeszkadzał w dobrej zabawie. Młodzież dała wspaniały popis swoich zdolności i umiejętności recytatorskich, tanecznych i wokalnych. Imprezę poprowadził pan Łukasz z fundacji „Inny Świat rodziny ” – wodzirej i prawdziwy specjalista w swojej dziedzinie. Rodzinna impreza obfitowała we wspólne zabawy integracyjne i quizy, a jej zwieńczeniem było wspólne śpiewanie i uroczysty obiad, podczas którego młodzież dzieliła się wrażeniami z tego wyjątkowego dnia.

Bez szczęśliwych rodzin nie będzie szczęśliwej i bezpiecznej Polski, bo to przecież rodzina daje moc. To w niej pojawiają się pierwsze więzi – tak stwierdzili uczestnicy. Celem aktywnych z ramienia Rady Młodzieży była integracja rożnych grup pokoleniowych, ale także dobra i bezpieczna zabawa.

 

Autor tekstu i zdjęć: Barbara Czajkowska – wychowawca OSiW w Wasilkowie

 

 

 

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron