Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Wasilków: Fryzjerskie metamorfozy - Wojewódzki Konkurs 2022

Uczą się zawodu, a już tyle potrafią ! Reprezentantki 6 jednostek Podlaskiej Wojewódzkiej Komendy OHP pochwaliły się fryzjerskim kunsztem podczas wojewódzkiego etapu konkursu „Sprawny w zawodzie”, który odbył się w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Wasilkowie.

Współzawodnictwo składało się z części teoretycznej oraz praktycznej. Tematyka zadania praktycznego dotyczyła „Romantycznych inspiracji”. Uczestniczki wykazały się kreatywnością, czego efektem były przeróżne wersje romantycznej fryzury.

Mistrzynią wojewódzkich zmagań fryzjerskich została Emilia Malska z Hufca Pracy w Łomży, która uzyskała 135 punktów. Będzie reprezentowała Podlaskie w konkursie w kategorii fryzjer na etapie ogólnopolskim, który odbędzie się w Gołdapi. Karolina Duda z Hufca Pracy w Kolnie zdobyła II miejsce, kończąc rywalizację z 123 punktami. Z kolei III miejsce wywalczyła Aleksandra Oleksiuk z Hufca Pracy w Augustowie, uzyskując 121 punktów.

W skład komisji wchodziły: instruktorki praktycznej nauki zawodu Marzena Adamiuk i Izabela Zawadzka, a także kierownik Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Wasilkowie Beata Bratumił.

Wszystkie uczestniczki wojewódzkiego konkursu otrzymały dyplomy, zwyciężczynie dodatkowo puchary i nagrody rzeczowe.

Kadra gratuluje uczestniczkom konkursu i życzy dalszych sukcesów !

 

Autor tekstu: Ewelina Czarkowska – referent ds. kształcenia i programów edukacyjnych

Autor zdjęcia: Ewelina Czarkowska – referent ds. kształcenia i programów edukacyjnych, Magdalena Klimuk – st. sp. ds. wychowania, kultury i sportu

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron