Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Wasilków: Spotkanie Klubu Absolwenta

W ramach działań Klubu Absolwenta w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Wasilkowie zostało zorganizowane spotkanie.

Niestety COVID-19 pokrzyżował plany – absolwenci placówkę odwiedzili w bardzo „okrojonym” składzie. Młodzi ludzie przyszli na spotkanie, aby w miłej atmosferze powspominać czasy z okresu pobytu w Ośrodku, a także spotkać się z kadrą, koleżankami i kolegami. Z radością i sentymentem mówili o wydarzeniach z okresu pobytu, które przywołują wyłącznie miłe wspomnienia.

Młodzież dzieliła się swoimi doświadczeniami związanymi z zakończeniem nauki oraz podjętą pracą zawodową. W trakcie rozmów absolwenci opowiadali zebranym o nowych dla nich sytuacjach i kontynuowaniu dalszej ścieżki edukacyjnej. Nie zabrakło również rozmów o planach i oczekiwaniach co do przyszłości. Poruszono także temat sytuacji epidemiologicznej w kraju, która wpływa na życie codzienne oraz możliwość zatrudnienia.

Dla absolwentów został przygotowany poczęstunek, a na zakończenie otrzymali słodki upominek. Absolwenci zostali także poproszeni o wypełnienie ankiety, której zebrane informacje pomagają w funkcjonowaniu systemu badania losów zawodowych absolwentów.

Uczestnicy spotkania rozstali się w przeświadczeniu, że bardzo ważnym akcentem w życiu są takie wspólne spotkania, które pozytywnie nastrajają i dodają energii do działania i samorozwoju.

 

Autor tekstu: Ewa Wołkowycka – starszy wychowawca OSiW OHP w Wasilkowie, Marta Hakało – Kierownik Internatu / pedagog OSiW OHP

Autor zdjęć: Ewa Wołkowycka – starszy wychowawca OSiW OHP w Wasilkowie

 

 

 

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron