Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Wirtualne Dni Kariery w Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Słupsku

Zapraszamy serdecznie wszystkich uczestników i nie tylko, do udziału w Wirtualnych Dniach Kariery 2021, zorganizowanych przez kadrę Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Słupsku.

Wydarzenie będzie kontynuacją rozpoczętych już w marcu zdalnych spotkań z uczestnikami. Wówczas z młodzieżą uczącą się w Zespole Szkół Mechanicznych i Logistycznych w Słupsku przeprowadzone zostały zajęcia ”Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej?”

Podczas zajęć na platformie TEAMS uczestnicy zapoznali się z przygotowaną prezentacją i otrzymali indywidualne wsparcie doradcy zawodowego.

Ze względu na duże zainteresowanie młodzieży postanowiono udostępnić przygotowany materiał w formie cyklicznego wydarzenia.

Wirtualne Dni Kariery trwać będą przez cały kwiecień.

Raz w tygodniu udostępniane będą na profilu Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Słupsku na Facebooku prezentacje dotyczące: umiejętności poszukiwania pracy, kompetencji miękkich i innych zagadnień z zakresu rozwoju zawodowego.

Prezentacje ukazywać się będą się w każdą kwietniową środę począwszy od 14 kwietnia 2021 roku.

Zaczynamy od prezentacji "Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej?"

Zapraszamy również na indywidualne zdalne konsultacje z doradcą zawodowym, pośrednikiem pracy oraz specjalistą ds. rozwoju zawodowego.

 

Zachęcamy do kontaktu przez Messengera Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Słupsku oraz Młodzieżowego Centrum Kariery w Lęborku, Bytowie, Człuchowie i Słupsku.

 

Autor tekstu i zdjęcia: Agnieszka Bondarenko

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron