Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Wizyta studyjna dla uczestników 9-8 Hufca Pracy w Sanoku

15 listopada uczestnicy oraz absolwenci sanockiego 9-8 Hufca Pracy wzięli udział w wizycie studyjnej u pracodawcy. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Młodzieżowe Centrum Kariery w Sanoku i 9-8 Hufiec Pracy.

Poszukiwanie pracy to też praca i to często niełatwa. Z reguły wymaga wcześniejszego rozeznania rynku pracy i potencjalnych pracodawców. Ma to szczególne znaczenie dla ludzi młodych, którzy pierwszy raz wkraczają na rynek pracy.

W ramach wydarzenia młodzież udała się ię do firmy MONT-INOX WELD Sp. z o.o. w Sanoku, która jako przedsiębiorstwo usługowe zajmuje się spawaniem i montażem instalacji ze stali kwasoodpornej oraz produkcją i montażem linii technologicznych i przemysłowych ze stali nierdzewnej. Świadczy swoje usługi zarówno w kraju, jak i za granicą oraz zatrudnia kilkuset pracowników.

W trakcie wizyty pracownik MONT-INOX scharakteryzował uczestnikom profil firmy oraz oprowadził ich po niej. Dzięki temu uczniowie i absolwenci sanockiego Hufca Pracy zobaczyli, jak w praktyce wygląda praca w firmie.

 

Autor tekstu: Piotr Kozłowski - pośrednik pracy MCK Sanok

Autor zdjęć: Iwona Samborska-Adamiak - doradca zawodowy MCK Sanok

 

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron