Wydawca treści
Wizyta studyjna na placu przebudowy Domu Ludowego w Lubatowej
6 czerwca młodzież Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Iwoniczu kształcąca się w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych odbyła wizytę studyjną na placu remontu i przebudowy Domu Ludowego w Lubatowej.
Celem wizyty było danie młodym ludziom okazji do przekonania się, jak wygląda wykonywanie ich zawodu na żywo, jak realizowane są zadania na poszczególnych stanowiskach pracy i jakie wymagania musi spełniać osoba chcąca pracować w branży budowlanej. Uczniowie mieli możliwość dopytać o materiały i maszyny nowej generacji wykorzystywane na tego typu budowach. Okazało się, że posiadają już rozeznanie w stosowanych materiałach i metodach oraz potrafią wyrazić swoje spostrzeżenia.
Organizatorami wydarzenia byli pracownicy Młodzieżowego Centrum Kariery w Iwoniczu, zaś uczniom towarzyszył opiekun praktycznej nauki zawodu p. Mateusz Boczar.
Wizyta została zrealizowana dzięki uprzejmości kierownika budowy, p. Macieja Szczepka. Dziękujemy za poświęcony czas i merytoryczne wyjaśnienia.
Autor artykułu: Maria Parylak - pośrednik pracy w MCK w Iwoniczu
Autor zdjęć: pracownik firmy budowlanej



Widok zawartości stron
Zobacz również:
Zobacz również:
-
Giełda Pracy w Czarnkowie - 24.06.2026 r.
19.06.2026
-
Moda w Rytmie Dzikiego Zachodu
18.06.2026
-
Wakacyjny Kiermasz Ofert Pracy w Gdańsku
17.06.2026
-
Lato z OHP 2026 r. - woj. podkarpackie
16.06.2026
-
Giełda Pracy w Braniewie - 18.06.2026 r.
15.06.2026



