Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Wizyta studyjna w PPUH ZOSTAŃ

W celu podniesienia kompetencji zawodowych młodzieży kadra Młodzieżowego Centrum Kariery w Iwoniczu we współpracy z wychowawcą 9-10 Hufca Pracy w Krośnie zorganizowała wizytę studyjną w PPUH „ZOSTAŃ”.

Uczestnikami wydarzenia była młodzież uczęszczająca do klasy II wielozawodowej.

Na miejscu uczestnicy zapoznali się z profilem działalności hurtowni „Zostań”, która w swojej ofercie posiada szeroki asortyment produktów, takich jak zabawki, artykuły gospodarstwa domowego, dekoracje, artykuły ślubne, stroiki, artykuły szkolne oraz artykuły niemowlęce. Jest też producentem choinek sztucznych i zniczy. O przedsiębiorstwie, w którym priorytetem jest satysfakcja klienta, opowiedziała nam kierownik pani Aneta Szajna. Pani Szajna wyjaśniła młodzieży. na czym polega praca przy sprzedaży artykułów, jaki jest właściwy sposób rozmowy z klientem i prezentacji produktów. Pokazała również. jak wygląda proces tworzenia różnych dekoracji i stroików kwiatowych. Młodzież miała okazję przejść kolejno po każdym dziale znajdującym się w hurtowni, zapoznać się z obowiązkami i zadaniami pracowników na danym stanowisku pracy. Pełni optymizmu, spotkanie zakończyliśmy rozmowami przy pizzy.

Pamiętajmy, że wizyty studyjne u pracodawców mają na celu, między innym, poszerzenie wiedzy dotyczącej zakładów pracy i przedsiębiorstw, w których młodzi ludzie w przyszłości mogą ubiegać się o zatrudnienie.

 

Autor tekstu: Bernadetta Stachyrak - doradca zawodowy MCK w Iwoniczu.

Autorzy zdjęć: Bernadetta Stachyrak, Aneta Więch - doradcy zawodowi MCK w Iwoniczu, Sylwia Pękalska - starszy wychowawca 9-10 Hufiec Pracy Krosno.

 

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron