Wydawca treści
Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Kwiaty dla Kobiety” - rozstrzygnięty
Dnia 8 marca w siedzibie Dolnośląskiej Wojewódzkiej Komendy OHP we Wrocławiu zostały wyeksponowane wszystkie prace konkursowe nadesłane z jednostek opiekuńczo-wychowawczych, na które głos oddały Panie pracujące w Biurze DWK OHP.
Wybór najlepszych prac był nie lada wyzwaniem, ponieważ wszystkie nadesłane prace wykonane były na wysokim poziomie.
Spośród 35 nadesłanych prac zostały wyłonione trzy miejsca.
Oto laureaci konkursu:
I miejsce - Kacper Ciuła - uczestnik OSiW w Ząbkowicach Śląskich,
II miejsce - Angelina Kazanecka - uczestniczka HP Świdnica,
III miejsce - Jesika Trybus - uczestniczka HP Jelenia Góra.
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i przepiękne wykonanie prac.
Autor tekstu: Katarzyna Dudzic - st. spec. ds. kształcenia i wychowania DWK OHP




Widok zawartości stron
Zobacz również:
Zobacz również:
-
Wakacyjna giełda pracy – 02.07.2026 r.
25.06.2026
-
Giełda Pracy w Gostyniu - 02.07.2026 r.
24.06.2026
-
Lato z OHP 2026 r.- woj.warmińsko-mazurskim
24.06.2026
-
Giełda Pracy w Czarnkowie - 24.06.2026 r.
19.06.2026
-
Moda w Rytmie Dzikiego Zachodu
18.06.2026



