Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Wojewódzki Turniej Karaoke 2020 r.

Podlaska Wojewódzka Komenda OHP w Białymstoku podobnie jak w minionych latach zorganizowała wojewódzki konkurs karaoke.

W tym roku, w oparciu o działania on-line i dzięki zaangażowaniu młodzieży, kadry oraz informatyków, sceną do występów oraz oceny była platforma Microsoft Teams, gdzie uczestnicy umieszczali nagrania swoich konkursowych utworów.

Zmagania podzielone były na dwie kategorie – drużynową i indywidualną.

W indywidualnej każdy uczestnik mógł zaprezentować się w dowolnie wybranej przez siebie piosence. Drużynowa z kolei obejmowała trzy rundy (nowości, dawne hity i disco), z czego reprezentant drużyny mógł zaśpiewać tylko w jednej z nich, wybierając spośród 24 zgłoszonych w regulaminie utworów. Oceny dokonywali sami uczestnicy – zabronione było  przyznawanie punktów sobie oraz kolegom z własnej jednostki.

Poszczególne drużyny reprezentowali: Natalia Kaczyńska, Karol Wnorowski, Krzysztof Wnorowski (Hufiec Pracy w Zambrowie), Klaudia Zimnowodzka, Katarzyna Gieniusz, Patrycja Sokołowska (OSiW w Wasilkowie), Klaudia Duda, Zuzanna Staniszewska, Julia Marchewka(Hufiec Pracy w Kolnie), Amelia Kmicińska, Karolina Liberacka, Anna Parzych (Hufiec Pracy w Grajewie), Klaudia Kopczewska, Kinga Ciereszko, Gabriela Wysocka (Hufiec Pracy w Łomży), Wiktoria Czerech, Norbert Pomichter, Bartosz Andrzej Sochoń (Hufiec Pracy w Białymstoku).

W kategorii drużynowej I miejsce zajęła ekipa z Hufca Pracy w Kolnie.

Na punktacji końcowej - 55 oczek, zaważyła ich najwyższa ilość w turze z piosenkami disco, gdzie hufiec reprezentowała Zuzanna Kołodziejska w utworze „Mama ostrzegała”. Na II miejscu uplasowała się drużyna z Hufca Pracy w Łomży, ze stratą tylko jednego punktu i również najwyższą punktacją w jednej z kategorii – dawne hity. Tutaj doceniono Klaudię Kopczewską i jej melodyjne wykonanie piosnki „Niewiele Ci mogę dać”. III miejsce przypadło Hufcowi Pracy w Zambrowie, który łącznie otrzymał 51 punktów.

W kategorii indywidualnej I miejsce zajął Karol Wnorowski z Hufca Pracy w Zambrowie, który wykonał piosenkę „Wiking” i zdobył 125 punktów, II miejsce i punkt mniej wyśpiewała piosenką „Jutro”  Wiktoria Czerech z Hufca Pracy w Białymstoku. III miejsce z 80 punktami przypadło Zuzannie Kołodziejskiej z Hufca Pracy w Kolnie, która zaśpiewała utwór „Dam jej biały welon i obrączki dwie”.

Laureaci obu kategorii otrzymają puchary, wszyscy uczestnicy medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Gratulujemy talentów, odwagi oraz życzymy dalszych sukcesów na scenie muzycznej.

 

Autor tekstu i zdjęć: Magdalena Klimuk – st. sp. ds. wychowania, kultury i sportu PWK


Widok zawartości stron Widok zawartości stron