Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Wojewódzkie podsumowanie roku szkolnego 2022/2023 w Wasilkowie

W dniu 21 czerwca 2023 roku w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Wasilkowie odbyło się uroczyste podsumowanie roku szkolnego 2022/2023.

W spotkaniu udział wzięli uczestnicy ze wszystkich jednostek opiekuńczo-wychowawczych Podlaskiej WK OHP w Białymstoku, wyróżnieni za inicjowanie i udział w wielu przedsięwzięciach prospołecznych, uroczystościach, imprezach kulturalno-oświatowych, sportowo-rekreacyjnych oraz konkursach, a także za bardzo dobre oceny oraz wysoką frekwencję na zajęciach szkolnych i praktycznych.

Spotkanie rozpoczęła wspólna modlitwa podczas Mszy Świętej celebrowanej przez ks. Adama Anuszkiewicza – Duszpasterza OHP. Nabożeństwo wzbogacone o pokrzepiające kazanie dało poczucie najlepszego podsumowania wspólnie spędzonego roku.

Dyplomy i bony upominkowe z rąk Komendanta Wojewódzkiego OHP Beaty Matyskiel otrzymali: Agnieszka Bujwicka, Małgorzata Sikorska, Jakub Blusiewicz, Filip Kondraciuk z Hufca Pracy w Białymstoku, Natalia Ostasiuk, Paulina Głębocka, Izabela Smorczewska, Jarosław Gostkowski z Hufca Pracy w Zambrowie, Kamil Grądzki, Patrycja Modzelewska, Katarzyna Wasik, Magda Mioduszewska z Hufca Pracy w Łomży, Oliwia Guzowska, Zuzanna Gutowska, Zuzanna Gabriela Masiewicz, Julia Zalewska z Hufca Pracy w Grajewie, Karolina Dźwilewska, Karolina Krawcewicz, Katarzyna Biernacka, Oliwia Łaban w Augustowie, Amelia Stodulska, Andżelika Stachelska, Klaudia Śleszyńska, Weronika Florczyk z Hufca Pracy w Kolnie, Damian Chmielewski, Bartosz Waszkiewicz, Martyna Rogowska, Aleksandra Dominika Ptasznik z Hufca Pracy w Suwałkach, Michał Krasnowski, Hubert Stankiewicz, Sebastian Wojciechowski, Dominika Krukowska z Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Wasilkowie.

Spotkanie podsumował wspólny grill, podczas którego gratulowano sobie indywidualnie oraz składano uczestnikom życzenia udanych i bezpiecznych wakacji.

 

Autor tekstu: Eliza Staszkiewicz – st. sp. ds. kształcenia i programów edukacyjnych

Autor zdjęć: Magdalena Klimuk – st. sp. ds. wychowania, kultury i sportu

 

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron