Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Nagroda dla Arkadiusza Wadasa w konkursie „Absolwent roku”

W dniu 16 grudnia 2021 r. w siedzibie Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Ząbkowicach Śląskich miało miejsce uroczyste wręczenie nagrody dla uczestnika Arkadiusza Wadasa za zajęcie pierwszego miejsca w ogólnopolskim konkursie „Absolwent Roku”.

Wydarzenie to miało miejsce podczas uroczystego spotkania w OSiW w obecności Komendanta DWK OHP Pana Dariusza Mikosy oraz Pani Dyrektor Lucyny Majdeckiej, którzy to wspólnie wręczyli Arkowi nagrodę, jaką był laptop wraz z akcesoriami. Ponadto w obecności wszystkich pracowników OSiW Pan Komendant odczytał list gratulacyjny przekazany od Pani Komendant Głównej OHP Małgorzaty Zwiercan.

Dodatkowo listy gratulacyjne zostały przekazane opiekunom Arka, Pani Teresie Ciapka – instruktorowi praktycznej nauki w zawodzie monter, Pani Magdalenie Kłysz – wychowawczyni grupy w internacie do której należał Arek, a także rodzicom, którzy bezsprzecznie mieli ogromny udział w osiągniętym sukcesie. Wręczenie nagrody oraz przemowy Pana Komendanta oraz Pani Dyrektor zostały okraszone brawami i życzeniami gratulacyjnymi od obecnych na spotkaniu.

Atmosfera, która towarzyszyła wydarzeniu była bardzo wzniosła i odświętna.

Arkadiusz, który przybył po nagrodę do Ośrodka wraz z Tatą, był bardzo rozdarowany i wzruszony okolicznościami oraz przede wszystkim główną wygraną. Podczas pobytu w Ośrodku wielokrotnie wykazywał dobre wyniki w nauce oraz praktykach. Odznaczał się wzorowym zachowaniem, kulturą oraz zaangażowaniem, które wspólnie przełożyły się na sukces w postaci zajęcia pierwszego miejsca w ogólnopolskim konkursie „Absolwent Roku”.

Nagroda, którą otrzymał Arkadiusz wspomoże go w nauce oraz pozwoli mu poszerzyć swoją wiedzę i nabyte już umiejętności. Serdecznie gratulujemy!

 

Autor tekstu: Dominika Frączkowska – specjalista ds. administracyjno-biurowych OSiW Ząbkowice Śl.

Autor zdjęć: Marian Tagliber – wychowawca OSiW Ząbkowice Śl., Robert Domaszewski – specjalista ds. remontu OSiW Ząbkowice Śl.

 

 

 

Zdjęcie nr 1: Arek z główną nagrodą

 

Zdjęcie nr 2: Wręczenie nagrody

 

Zdjęcie nr 3:  Przemowa Pana Komendanta

 

Zdjęcie nr 4: Wspólne zdjęcie

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron