Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Wyróżnienia dla uczestniczek HP Polkowice

W dniu dzisiejszym HP Polkowice wyróżniło uczestników, którzy intensywnie angażują się i biorą udział w licznych przedsięwzięciach.

Jest to dla nas ogromny zaszczyt, że mogliśmy wręczyć upominki ufundowane przez DWK OHP we Wrocławiu, które są podziękowaniem za intensywną pracę. Wyróżnionymi uczestniczkami są: Anna, Amelia, Dominika oraz Maria. Wakacje rozpoczęły się na dobre, zaś przekazane prezenty w postaci kart podarunkowych na pewno będą przydatne w wakacyjnych przygodach. W trakcie odpoczynku istotne jest, aby młodzież zachowywała czujność i ostrożność. Nawadnianie organizmu i ochrona przed słońcem jest priorytetem, ponieważ upały nie odpuszczają. Podczas pobytu nad wodą uczestnicy muszą pamiętać, żeby nie wykonywać skoków do wody z wysokości. Każdego roku tego rodzaju brak rozwagi zbiera ogromne żniwo w postaci ciężkich urazów kręgosłupa. Bezpieczeństwo jest priorytetem każdego wyjazdu. Bez względu na to czy wakacje spędzamy lokalnie czy wyjazdowo, warto je spędzić aktywnie. Jeśli tylko jest taka możliwość wskazane jest, aby młodzież korzystała z atrakcji sportowych i turystycznych. Niech każde podróże będą przepełnione wrażeniami, integracją i wiedzą. Czasami otaczają nas miejsca lokalne, o których istnieniu nie mamy pojęcia. Warto więc czasem zagłębić się we własnej okolicy, aby odkryć na nowo sens powiedzenia „cudze chwalicie, swego nie znacie” .

Mamy nadzieję, że odpoczynek zarówno dla nagrodzonych jak i wszystkich uczestników będzie czasem do nabrania sił na kolejne działania i inicjatywy w HP Polkowice.

 

Autor tekstu: Barbara Mazur - wychowawca 1-23 HP Polkowice

Autor zdjęć: Katarzyna Nowak - komendant 1-23 HP Polkowice, Barbara Mazur - wychowawca 1-23 HP Polkowice

 

Zdjęcie nr 1: Anna Stachów z wychowawcą Panią Barbarą Mazur  

 

Zdjęcier nr 2: Amelia Urbańska, Dominika Klimek z Panią Katarzyną Nowak komendant 1-23 HP Polkowice


Widok zawartości stron Widok zawartości stron