Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Zakończyliśmy Kurs Spawacz MAG 135

Dolnośląska Wojewódzka Komenda we Wrocławiu wraz z Ośrodkiem Kształcenia Zawodowego w Lubinie w dniach 08 – 31.05.2023 r. umożliwiła młodzieży z 1-23 HP Polkowice udział w kursie „Spawacz MAG 135”.

Nauczycielem z wieloletnim doświadczeniem był pan Czesław Fuławka, który z dużą dozą profesjonalizmu przekazał wiedzę oraz umiejętności trzynaściorgu uczestnikom kursu.

W dniu wczorajszym młodzi chłopcy po trzytygodniowym zmaganiu z nowym doświadczeniem przystąpili do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje spawacza mag 135. Podczas wspólnie spędzonego czasu oprócz doskonalenia swoich umiejętności, wszyscy na jednakowych zasadach zostali objęci wsparciem opiekuńczo-wychowawczym. Doskonalili rzemiosło fachowego spawacza, aby profesjonalnie zaprezentować się na rynku pracy, poszerzając swój wachlarz kwalifikacji zawodowych.

W obliczu zachodzących zmian społeczno-gospodarczych i innych czynników zewnętrznych organizowanie dodatkowych kursów umożliwiających rozwój podopiecznych HP Polkowice pozwala ograniczać migrację młodych ludzi z naszej Małej Ojczyzny. 

Dziękujemy za miłą współpracę pani Dianie Jureckiej z Ośrodka Kształcenia Zawodowego w Lubinie, która czuwała nad przebiegiem i komfortem, podczas kursu naszych wychowanków. Nasza współpraca została uwieńczona sukcesem, wszyscy uczestnicy kursu zdali i otrzymali książeczki spawacza!

Na fotorelację zapraszamy na facebook: https://www.facebook.com/hppolkowice/

 

Autor tekstu: Marzena Both-Borsiak - wychowawca 1-23 HP Polkowice

Autor zdjęć: Barbara Mazur - wychowawca 1-23 HP Polkowice

 

Zdjęcia nr 1 - 5: Migawki z Kursu Spawacz MAG 135

 

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron