Wydawca treści
Zimowo w Bolesławcu
Uczestnicy Hufca Pracy w Bolesławcu, którzy na co dzień również pracują, starają się wykorzystać ferie na aktywny odpoczynek i chętnie biorą udział w organizowanych dla nich zajęciach.
W tym roku zima nie przyniosła zbyt dużo śniegu i mrozu, więc młodzież szuka zajęć, które o niej przypominają. Uczestnicy Hufca Pracy wybrali się m.in. na Miejskie Bolesławieckie Lodowisko.
Jazda na sztucznym lodowisku daje dużo frajdy. Młodzież zorganizowała sobie zawody hokejowe, które będą organizowane także w kolejncyh latach.
Autor tekstu i zdjęć: Małgorzata Wąsik - Wychowawca HP w Bolesławcu
Młodzież podczas ferii zimowych na lodowisku

Widok zawartości stron
Zobacz również:
Zobacz również:
-
Giełda Pracy w Czarnkowie - 24.06.2026 r.
19.06.2026
-
Moda w Rytmie Dzikiego Zachodu
18.06.2026
-
Wakacyjny Kiermasz Ofert Pracy w Gdańsku
17.06.2026
-
Lato z OHP 2026 r. - woj. podkarpackie
16.06.2026
-
Giełda Pracy w Braniewie - 18.06.2026 r.
15.06.2026



