Im się udało Im się udało

 • 05.04.2022

  Fotograf, który lubi pomagać
  Tomasz Bieganowski pojawił się w polickim hufcu pracy z bardzo konkretnym pomysłem na siebie. Jego plan obejmował w zasadzie dwa cele: zdobyć zawód fotografa oraz stworzyć stowarzyszenie zajmujące się działalnością charytatywną.

 • 23.03.2022

  Od mechanika do zawodowego kierowcy – historia Patryka
  Patryk jest absolwentem Hufca Pracy 15-25 w Gostyniu i Zasadniczej Szkoły Zawodowej w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych. W wywiadzie opowiedział o swojej drodze kształcenia i zdobyciu wymarzonej pracy.

 • 16.03.2022

  Kobieta w męskim świecie – wywiad
  Aleksandra Kulma to uczestniczka 6-8 Hufca Pracy w Krakowie. Obecnie uczy się w trzeciej klasy szkoły branżowej o profilu mechanik samochodowy. Co ją skłoniło do wyboru tego zawodu i jak sobie radzi w tej (z pozoru męskiej) profesji?

 • 08.03.2022

  Nie poddawaj się – historia młodego rapera
  Niedawno miałam okazję porozmawiać z Łukaszem Dudą, młodym artystą, uczestnikiem OHP w Pasłęku, który szuka przestrzeni do osobistego artystycznego wyrazu. Łukasz przy wsparciu OHP wydał swój pierwszy profesjonalnie nagrany singiel, który nosi tytuł „Nie poddawaj się”.

 • 07.02.2022

  Pasja uczestniczki Hufca Pracy w Gdyni
  Weronika Czarnecka jest uczestniczką 11-12 Hufca Pracy w Gdyni. Uczy się w I klasie Szkoły Branżowej I Stopnia Cosinus w Gdyni w zawodzie sprzedawca. Podczas jednej z rozmów z wychowawcą OHP przyznała, że jej pasją jest malowanie figurek.

 • 01.02.2022

  Aktywni z Tczewa – uczestniczkom Pomorskiej WK OHP w Gdańsku
  „Różowa skrzyneczka” to ogólnopolski projekt, którego celem jest walka z wykluczeniem i tabu menstruacyjnym. Włączyli się w nią uczestnicy Klubu Aktywnych OSiW w Tczewie, chcąc wesprzeć swoje koleżanki.

 • 25.01.2022

  Jak skutecznie zrealizować projekt? Podpowiada młodzież z OSiW w Szamocinie
  Uczestnicy Ośrodka Szkolenia i Wychowania 15-3 w Szamocinie podpowiadają, jakie działania podjąć, by sprawnie zrealizować projekt. Sprawdźcie, na co ich zdaniem, warto zwrócić uwagę.

 • 28.12.2021

  Droga do bycia dobrym fachowcem
  Norbert jest absolwentem Hufca Pracy 15-3 w Koninie. W ramach nauki w Ochotniczych Hufcach Pracy realizował naukę i praktykę w zawodzie stolarza. Wybór tej profesji nie był przypadkowy – Norbert od zawsze pasjonował się rzeźbieniem w drewnie.

 • 02.12.2021

  Zawód #mechaniczka – historia Pauliny
  Czasem niestandardowe zainteresowania pomagają w przełamywaniu stereotypów. Tak było w przypadku Pauliny, uczestniczki Hufca Pracy w Nysie, która od trzech lat jest uczennicą szkoły branżowej i praktykantką w jednym z nyskich zakładów mechaniki pojazdowej.

 • 05.11.2021

  Przygoda zawodowa inwestycją w przyszłość. Historia Patryka
  Patryk Orlon, absolwent Hufca Pracy w Giżycku i uczestnik projektu „Inwestycja w przyszłość – Postaw na sukces” w rozmowie z Andrzejem Brzozowskim w Radiu ESKA Olsztyn News opowiedział o stażu w hiszpańskiej restauracji.

 • 20.10.2021

  Przepis na sukces – historia Karola
  Karol Walko swoją przygodę z Hufcem Pracy 1-63 w Strzelinie rozpoczął w 2013 roku. Już wtedy ze szkołą było mu nie po drodze, ale za to miał głowę pełną pomysłów na własny biznes w przyszłości i ogromną miłość do gotowania. Sprawdźcie, jak potoczyły się jego losy.

 • 16.08.2021

  Wywiad z Maćkiem – absolwentem HP w Gdyni
  Maciek Gawidziel jest młodym, sympatycznym i ambitnym człowiekiem. Dzięki zaangażowaniu i wsparciu pracodawcy, u którego odbywał praktyki zawodowe jako sprzedawca, a także opiece wychowawczej ze strony 11-12 Hufca Pracy w Gdyni, w 2018 roku ukończył z dobrym wynikiem Gimnazjum dla Dorosłych.

 • Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13