Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Akcja Zima w Hufcu Pracy w Kole

Pierwszy tydzień ferii w kolskim Hufcu Pracy upłynął pod znakiem dobrej zabawy, dużej dawki humoru i miłej atmosfery.

Młodzież dzięki wielu rozrywkom, które zostały zainicjowane przez kadrę jednostki, mogła spotkać się z rówieśnikami, a tym samym spędzić razem czas, doświadczyć wspólnych przeżyć, co pozwoliło uczestnikom na oderwanie się od swojej codzienności, która zazwyczaj skupia się wokół telefonów i komputerów.

Młodzież podczas wolnych dni wraz z wychowawcami wybrała się do kina na film pod tytułem "Baby boom, czyli Kogel Mogel 5". Komedia dostarczyła młodzieży ogromną porcję śmiechu i relaksu. Poprzez wyjście do kina młodzi ludzie kształtowali nawyki kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych oraz wrażliwość estetyczną poprzez odbiór sztuki filmowej.

Następnym etapem zagospodarowania czasu wolnego młodzieży były rozgrywki sportowe. Uczestnicy mogli podjąć zdrową rywalizację i aktywność fizyczną podczas wyjścia na kręgielnię oraz grając w gry planszowe i darta.

Nie zabrakło też zajęć z doradcą zawodowym, podczas których młodzież w grupie chętnie brała udział w treningu umiejętności społecznych i komunikacyjnych.

 

Autorka tekstu: Ewa Iwańska

Autorzy zdjęć: Janina Karasiak, Anna Mazurek, Adam Sochacki

 

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron