Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

OHP na XXI Podkarpackich Targach Pracy W Rzeszowie

18 kwietnia kadra Młodzieżowego Centrum Kariery w Sanoku oraz Młodzieżowego Centrum Kariery w Iwoniczu wzięła udział w XXI Podkarpackich Targach Pracy w Rzeszowie.

Organizatorem przedsięwzięcia było Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, a odbyły się one w rzeszowskiej Hali Podpromie.

Podkarpacki Targi Pracy zgromadziły łącznie 32 pracodawców. Wśród nich znalazło się również stoisko Podkarpackiej Wojewódzkiej Komendy OHP w Rzeszowie – Młodzieżowego Centrum Kariery w Sanoku oraz Młodzieżowego Centrum Kariery w Iwoniczu, które cieszyło się sporym zainteresowaniem wśród odwiedzających. Mogli oni zapoznać się ze szeroką gamą usług świadczonych przez OHP – pośrednictwem pracy, poradnictwem zawodowym, czy ofertą bezpłatnych szkoleniach. Pracownicy promowali również nabór do unijnego projektu OHP, pn. „Odpowiedzialni za przyszłość”.

Dodatkową atrakcją przy stoisku OHP była możliwość skorzystania przez odwiedzających z gogli VR. Dzięki nim wszystkie chętne osoby mogły choć przez chwilę znaleźć się w wirtualnym świecie swoich wymarzonych zawodów.

 

Autor tekstu: Piotr Kozłowski - pośrednik pracy MCK Sanok

Autorzy zdjęć: Bernadetta Stachyrak - doradca zawodowy MCK Iwonicz oraz Maria Parylak - pośrednik pracy MCK Iwonicz

 

 

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron