Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Relacje z przebiegu projektu „Aktywni górą”

 

Projekt „Aktywni górą” to czas intensywnych działań. Przejrzyj nasze relacje i zobacz, jak przebiega jego realizacja.

 

Wydawca treści Wydawca treści

 • 29.03.2023

  Wsparcie wychowawcze w Hufcu Pracy 5-11 w Bełchatowie
  Przez cały okres uczestnictwa w projekcie „Aktywni górą” młodzież jest pod stałą opieką wychowawcy. Wsparcie wychowawcze jest niezbędnym i bardzo ważnym elementem projektu.

 • 24.03.2023

  Grajewo: kontynuacja spotkań z doradcą zawodowym
  Młodzież uczestnicząca w projekcie „Aktywni górą!” w marcu kontynuuje zajęcia indywidualne z doradcą zawodowym w Młodzieżowym Centrum Kariery w Grajewie.

 • 24.03.2023

  Bydgoszcz - spotkania z doradcami zawodowymi
  Marzec to czas szczególnego wsparcia uczestników przez doradców zawodowych bydgoskiego CEiPM, którzy w tym gorącym okresie pomagają im efektywnie wykorzystać czas, aby realizować obowiązki wynikające z toku nauki i korzystać z efektów działań projektowych.

 • 23.03.2023

  Uczestnicy 11-3 Hufca Pracy w Pruszczu Gdańskim na szkoleniu ESCO
  Uczestnicy 11-3 Hufca Pracy w Pruszczu Gdańskim wzięli udział w kolejnym etapie projektu współfinansowanego Aktywni górą!.

 • 23.03.2023

  HP Góra – ciąg dalszy Indywidualnych Planów Działania
  W górowskim Hufcu Pracy cały czas trwają indywidualne spotkania z doradcą zawodowym.

 • 23.03.2023

  Współpraca kluczem do jakości – spotkanie w OSiW w Ząbkowicach Śląskich
  W Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Ząbkowicach Śląskich odbyło się spotkanie koordynatora lokalnego z doradcą zawodowym oraz opiekunem grupy projektowej z OSiW w Ząbkowicach Śląskich.

 • 22.03.2023

  Zajęcia z psychologiem w Słupsku
  W 11-19 Hufcu Pracy w Słupsku realizowany jest projekt „Aktywni górą!” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Beneficjenci projektu to uczniowie klas trzecich Szkoły Branżowej I Stopnia z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Łodzierzy.

 • 22.03.2023

  OSiW Częstochowa: Trzeci etap IPD
  W Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Częstochowie doradczyni zawodowa spotkała się z uczestniczkami projektu „Aktywni górą!” w ramach trzeciego etapu procesu tworzenia i nadzorowania Indywidualnego Planu Działania.

 • 21.03.2023

  Aktywnie w Skoczowie
  Utrzymywanie intensywnego kontaktu z uczestnikami projektu „Aktywni górą!” to nie tylko jedno z ważnych zadań opiekunów grup, ale także obowiązek doradców zawodowych monitorujących realizację IPD oraz potrzeby zawodowe uczestników.

 • 21.03.2023

  Doradztwo zawodowe w Hufcu Pracy w Przemkowie
  Każdy uczestnik projektu „Aktywni górą!” jest inny – ma inne kwalifikacje, doświadczenie, możliwości, oczekiwania czy pomysł na siebie i swoją karierę zawodową. Dlatego w projekcie organizowane są spotkania z doradcą zawodowym, które umożliwiają indywidualne podejście do każdego beneficjenta i stworzenie z nim Indywidualnego Planu Działania (IPD).

 • 20.03.2023

  Tarnobrzeg: zakończenie zajęć z poradnictwa zawodowego
  W Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Tarnobrzegu zakończyły się dla 10 uczestników projektu „Aktywni górą!” zajęcia z poradnictwa zawodowego w formie indywidualnej.

 • 17.03.2023

  HP Góra - efektywna komunikacja
  W górowskim Hufcu Pracy trwa projekt “Aktywni górą!” Bardzo ważnym aspektem w projekcie jest współpraca i poprawna komunikacja wychowawcy ze specjalistami prowadzącymi zajęcia.

 • 16.03.2023

  Poradnictwo zawodowe w Krośnie
  Uczestnicy 9-9 Hufca Pracy w Krośnie biorą udział w kolejnym etapie poradnictwa zawodowego w ramach projektu „Aktywni górą!”. Zajęcia z młodzieżą prowadzi doradca zawodowy p. Marta Kandefer-Fydrych z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Krośnie.

 • 16.03.2023

  Rybnik: Tuż przed szkoleniami ESCO
  Marcowe spotkania uczestników projektu „Aktywni górą!” z doradcami zawodowymi OHP stanowią m.in. wstęp do - mających się wkrótce rozpocząć - treningów umiejętności i kompetencji społecznych zgodnych z klasyfikacją ESCO.

 • 13.03.2023

  Tworzenia Indywidualnych Planów Działania w HP Dzierżoniowie
  Od początku lutego uczestnicy projektu „Aktywni górą!” z Hufca Pracy w Dzierżoniowie spotykają się z doradcami zawodowymi z Młodzieżowego Centrum Kariery i opracowują Indywidualne Plany Działania.

 • Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10