Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Włocławek: Gala X-lecia Konkursu Absolwent Roku OHP

W Pałacu Bursztynowym we Włocławku odbyła się uroczysta gala z okazji X-lecia Konkursu o tytuł Absolwenta Roku OHP oraz zakończenie roku szkoleniowego 2023/2024.

W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście, kadra z jednostek opiekuńczo - wychowawczych, uczestnicy wyróżnieni nagrodą Wojewódzkiego Komendanta OHP oraz absolwenci biorący udział w wojewódzkim etapie konkursu o tytuł Absolwenta Roku.

Na uroczystej gali uczestniczyli także Absolwenci z ubiegłych lat. Absolwenci podzielili się z nami tym co dzieje się w ich życiu, jak wspominają pobyt w OHP. Ci, którzy z różnych przyczyn nie mogli być na gali nagrali swoje wypowiedzi, które uczestnicy gali mogli wysłuchać. A Ci, którzy przybyli mieli okazję podzielić się swoimi wspomnieniami z pobytu w OHP oraz zaprezentować się podczas występów artystycznych.

Kandydaci do tytułu absolwenta roku przed komisją dokonali krótkiej autoprezentacji przedstawiając swoje wyniki i osiągnięcia uzyskane podczas pobytu w OHP oraz pasje i zainteresowania. W konkursie na autoprezentację zwyciężyli Miłosz Piątkowski w kategorii szkoła podstawowa oraz Liliana Balewska w kategorii szkoła branżowa, oboje reprezentują 2-2 OSiW w Toruniu.

Podczas uroczystej gali rozstrzygnięty został również konkurs o tytuł Absolwenta Roku OHP. W kategorii szkoła branżowa zwyciężyła Weronika Kotowska z 2-1 HP Brodnicy, natomiast w kategorii szkoła podstawowa uczestniczka z OSiW w Grudziądzu Nikola Bielińska. Mamy nadzieję, że wyniki osiągnięte przez naszych absolwentów zapewnią im sukcesy na etapie ogólnopolskim.

 

Autor tekstu i zdjęć: Agnieszka Kępińska

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron