Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Wywiad z Darią Plewą – uczestniczką z Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Chraplewie

Uczestniczka z Ośrodka Szkolenia i Wychowania 15-5 w Chraplewie – Daria Plewa fascynuje się śpiewem i twórczością. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia postanowiła napisać piosenkę świąteczną. Ogromny wsparciem okazała się kadra chraplewskiego Ośrodka Szkolenia i Wychowania, która wraz z młodzieżą oraz autorką utworu nagrała wspólnie teledysk do napisanej piosenki.

Praca kadry i młodzieży oraz talent Darii Plewy zostały zauważone przez dziennikarzy Radia Wnet, którzy zaprosili młodą wokalistkę na wywiad. W dniu 21 grudnia 2023 roku Daria wraz z opiekunem i przedstawicielką Wielkopolskiej Wojewódzkiej Komendy OHP w Poznaniu pojechali do studia Radia Wnet, znajdującego się w Warszawie, celem udzielenia wywiadu. Podczas audycji Daria opowiedziała o sobie i o swojej twórczości. Uczestniczka świetnie poradziła sobie z pierwszym tak poważnym występem i szczegółowo opowiedziała o swojej pasji.

Warto dodać, że utwory Darii Plewy zostały wyemitowane na antenie Radia Wnet. Dzięki podjętym działaniom kadry ośrodka i zaangażowaniu młodzieży w nagranie teledysku uczestniczka mogła pokazać swój talent.

Dla Darii Plewy z Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Chraplewie to ogromna szansa na dotarcie ze swoją twórczością do większego grona odbiorców.

 

Autorki tekstu: Marianna Duda, Justyna Kaczmarek

Autorka zdjęć: Marianna Duda

 

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron