Wydawca treści Wydawca treści

 • 08.04.2024

  Kurs prawa jazdy kat. B w MCK w Stalowej Woli
  W Młodzieżowym Centrum Kariery w Stalowej Woli realizowany jest w ramach projektu „Odpowiedzialni za przyszłość” kurs prawa jazdy kat. B.

 • 08.04.2024

  Targi Pracy w Rzeszowie
  5 kwietnia w auli Zespołu Szkół Ekonomicznych w Rzeszowie odbyły się Targi Pracy zorganizowane przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Rzeszowie oraz Zespół Szkół Ekonomicznych w Rzeszowie.

 • 04.04.2024

  Przedsiębiorczość młodzieży w 9-1 HP Rzeszów
  W dzisiejszym świecie podejmowanie ryzyka, kreatywność oraz zdolności adaptacyjne do potrzeb klientów oraz rynku pracy, to kluczowe umiejętności, które powinien posiadać młody człowiek, by odnosić zawodowe sukcesy.

 • 04.04.2024

  „30 Lat EURES” - spotkanie w Jarosławiu
  3 kwietnia Pośrednik pracy z Młodzieżowego Biura Pracy w Przemyślu zorganizował zajęcia grupowe w ramach trwającej kampanii pn. „30 lat EURES - Godna praca w całej Europie” w Zespole Szkół Spożywczych i Biznesowych w Jarosławiu.

 • 02.04.2024

  Podsumowanie kursu zawodowego na operatora koparko - ładowarki
  29 marca w Ośrodku Szkolenia Zawodowego w Radomiu dobiegł końca kurs zawodowy pn. „Operator koparko - ładowarki kl. III” organizowany przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Rzeszowie.

 • 02.04.2024

  Młodzi przyszłością regionu – zajęcia edukacyjne w Inowrocławiu
  W 2-3 Hufcu Pracy w Inowrocławiu w ramach projektu pn. „Młodzi przyszłością regionu!” trwają warsztaty wyrównawcze z matematyki, biologii i języka angielskiego.

 • 28.03.2024

  Pasłęk: Wielkanocne inicjatywy pełne ciepła
  W oczekiwaniu na świąteczny czas, młodzież z Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Pasłęku pokazała, że wolne chwile mogą być wyjątkowo twórcze i pełne dobra.

 • 28.03.2024

  Białystok: Rozstrzygnięto Wojewódzki Konkurs Plastyczny na kartkę wielkanocną
  W siedzibie Podlaskiej Wojewódzkiej Komendy OHP w Białymstoku wybrano najpiękniejsze kartki wielkanocne.

 • 28.03.2024

  Wiosenny zawrót głowy w Elblągu
  Wiosna jest jak delikatna symfonia, która budzi nasze serca i dusze z zimowego snu. To pora roku, na którą z utęsknieniem czekamy wszyscy, gotowi na zmiany, zarówno te wizualne, jak i te głęboko ukryte w naszych wewnętrznych światach.

 • 26.03.2024

  Wielkanocne warsztaty w Domu Seniora
  Wielkanoc to nie tylko czas kolorowych jajek i czekoladowych zajączków, to także okres, kiedy możemy zatrzymać się na chwilę i celebrować wspólne działania, budując silne więzi międzyludzkie.

 • 25.03.2024

  Działamy, pomagamy, łączymy!
  Projekt „Razem w formie” nabiera rozpędu. Ta inicjatywa, realizowana przez młodych ludzi z Giżycka w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności, jest nie tylko sposobem na aktywne spędzanie czasu, ale również platformą integracji społecznej.

 • 21.03.2024

  Networking – bezpieczne i skuteczne poszukiwanie pracy
  Jak bezpiecznie i skutecznie poszukiwać zatrudnienia w kraju i za granicą? Na te pytanie próbowali odpowiedzieć specjaliści CEiPM w Olsztynie podczas zorganizowanego wspólnie z Wydziałem Nauk Humanistyczno-Społecznych w Olsztynie Uczelni Korczaka w Olsztynie seminarium pn. „Networking – bezpieczne i skuteczne poszukiwanie pracy”.

 • 21.03.2024

  GalaretkoweLOVE
  W Gołdapi, młodzież z Ochotniczych Hufców Pracy wzięła udział w niecodziennych warsztatach, łączących sztukę z kulinariami, w ramach programu „Rozwijam skrzydła”.

 • 21.03.2024

  Potrafię TO - finałowe rozstrzygnięcia wojewódzkiego etapu konkursu „Sprawny w zawodzie – kucharz i fryzjer” na Dolnym Śląsku
  W dniu 19 marca 2024r. w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Ząbkowicach Śl. odbył się wojewódzki etap konkursów „Sprawny w zawodzie - kucharz” oraz „Sprawny w zawodzie - fryzjer”.

 • 20.03.2024

  Chłopska szkoła biznesu – warsztaty z przedsiębiorczości
  18 marca doradcy zawodowi Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Rzeszowie zrealizowali warsztaty „Chłopska szkoła biznesu”.

 • 19.03.2024

  W Przemyślu i Jarosławiu szkolą się przyszli kierowcy
  Piętnaścioro uczestników projektu „Odpowiedzialni za przyszłość” z Przemyśla i Jarosławia, którzy zostali zakwalifikowani do udziału w kursie na zdobycie uprawnień kierowcy samochodu osobowego rozpoczęli zajęcia z praktycznej nauki jazdy.

 • Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14