Im się udało Im się udało

 • 16.04.2024

  Skończyłem OHP – pracuję w wyuczonym zawodzie
  Rokrocznie wielu uczestników OHP kończy naukę i wchodzi na rynek pracy z tak zwanym „fachem w ręku”. Zdecydowana większość z nich podejmuje zatrudnienie w wyuczonym zawodzie. Tak też było w przypadku Mikołaja – absolwenta rocznika 2019 ze śremskiego Hufca Pracy.

 • 03.04.2024

  Od ucznia do właściciela – wywiad z Adrianem Owczarkiem
  Zapraszamy do przeczytania wywiadu z Adrianem Owczarkiem, absolwentem Hufca Pracy 15-1 w Kaliszu, który prowadzi salon fryzjerski ,,Młody Hairstyle”. Adrian z pasją opowiedział o swoim zawodzie oraz zakładaniu własnej działalności w młodym wieku.

 • 28.02.2024

  Pasja, która przerodziła się w zawód - historia Karola Mulika
  Każdego roku Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP w Tczewie opuszcza kilkunastu absolwentów. Większość z nich daje się poznać jako osoby, które mają sprecyzowane plany na przyszłość. Karol Mulik to jeden z naszych najaktywniejszych wychowanków, którego pobyt w tczewskim Ośrodku zaowocował wieloma sukcesami.

 • 06.02.2024

  Od OHP do własnego salonu fryzjerskiego
  Pani Marta Płoskonka od kilkunastu lat prowadzi własny salon fryzjerski ATELIER oraz kształci kolejnych fryzjerów – jej zakład opuściło już kilku absolwentów. Ale od czego się zaczęło?

 • 17.01.2024

  Ratowniczka Natalia
  Przy okazji tegorocznego Dnia Ratownika Medycznego, poświęconego tak ważnym dla społeczeństwa pracownikom, kadra Młodzieżowego Centrum Kariery w Policach opowiedziała historię Natalii, która przeszła niezwykłą drogę: od uczestniczki projektu „Od szkolenia do zatrudnienia – YEI” do pracy w zawodzie ratowniczki medycznej.

 • 27.12.2023

  Robię to, co kocham – pasja i praca absolwenta OHP

 • 08.12.2023

  OHP to dobra decyzja – historia Nikoli
  Nikola Kwiatkowska to absolwentka włocławskiego Hufca Pracy. W roku szkolnym 2022/2023 ukończyła Branżową Szkołę I stopnia w WSO „Cogito’’. Kształciła się w zawodzie sprzedawca. Praktyczną naukę zawodu odbywała w markecie spożywczym Lewiatan. Przez cały cykl kształcenia absolwentka była aktywnym i pilnym uczestnikiem oraz rozwijała swoje pasje.

 • 26.09.2023

  Fryzjerstwo - moja przyszłość
  Kinga jest absolwentką 11-4 Hufca Pracy w Starogardzie Gdańskim i rozwijającą się fryzjerką. Pełna energii i pasji nastolatka od samego początku zarażała optymizmem i uśmiechem. Wierzyła w siebie i w swoje możliwości, nie bez powodu. Gdy tylko ją poznaliśmy wiedzieliśmy, że będzie fryzjerką przez duże „F”.

 • 27.07.2023

  Wywiad z absolwentką – Oktawią Radwan
  Oktawia Radwan to absolwentka Hufca Pracy w Inowrocławiu. Wykształciła się w zawodzie kucharz i obecnie pracuje w restauracji, w której odbywała praktyki. Oktawia jest bardzo zadowolona z uczestnictwa w OHP, o czym opowiada w wywiadzie.

 • 18.07.2023

  Mieć konkretny zawód – to się opłaca
  Wielu młodych ludzi kończących szkołę podstawową często boryka się z dylematami dotyczącymi wyboru szkoły czy zawodu. Taką niezdecydowaną osobą byłam również ja.

 • 27.06.2023

  Wiktoria i jej miłość do książek
  Wiktoria, uczestniczka 9-15 Hufca Pracy w Tarnobrzegu, opowiada, jak zaczęła się jej książkowa pasja i przygoda z bookstagramem.

 • 18.05.2023

  Historia Kamila Belinga – absolwenta OHP
  Co roku Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP w Tczewie opuszcza kilkunastu absolwentów. Wielu z nich daje się poznać jako osoby mające określone plany na przyszłość, które próbują wdrożyć w swoje życie.

 • Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11