Wydawca treści Wydawca treści

 • 15.01.2021

  Warsztaty kulinarne „Jedz kolorowo, żyj zdrowo!”
  Zima to okres, w którym szczególnie trzeba dbać o organizm i odporność. W tym czasie powinno się zupełnie wyeliminować żywność wysoko przetworzoną i z dużą ilością barwników i konserwantów, bo to ona jest jednym z głównych czynników wpływających na kondycję.

 • 15.01.2021

  Światowy Dzień Pokoju w Kolnie
  W dniu 14 stycznia 2021 r. uczestnicy koła patriotycznego „Niezłomni” działającego przy Hufcu Pracy w Kolnie rozmawiali o znaczeniu pokoju dla rozwoju i dobrobytu świata z okazji Światowego Dnia Pokoju.

 • 15.01.2021

  Konkurs Fotograficzny „Świątecznie” w Białymstoku
  15 stycznia 2021 r. w Hufcu Pracy w Białymstoku został rozstrzygnięty konkurs fotograficzny „ Świątecznie” (ogłoszony na hufcowym Facebooku).

 • 08.01.2021

  Projekt „Spotkanie z zawodem - Działania dla najmłodszych”
  W ramach Europejskiego Korpusu Solidarności w roku 2020 r. Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Bielsku-Białej zaczęło realizację projektu „Spotkanie z zawodem - Działania dla najmłodszych”.

 • 08.01.2021

  Orszak Trzech Króli w Tczewie
  6 stycznia uczestnicy Klubu Aktywnych działającego przy Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Tczewie wraz z wychowawcą Wojciechem Różanowskim włączyli się w organizację Orszaku Trzech Króli.

 • 07.01.2021

  Fryzury karnawałowe w Kolnie
  Rozpoczął się karnawał, zwany również „zapustami”. Charakteryzuje się tym, że to okres beztroskich zabaw, pochodów oraz balów karnawałowych, na które szykujemy się specjalnie, ubieramy piękne suknie, robimy mocniejszy makijaż i przygotowujemy włosy.

 • 04.01.2021

  Zakończenie realizacji projektu ARCHIDICT
  Śląska Wojewódzka Komenda OHP w Katowicach zakończyła realizację projektu Partnerstwa Strategicznego na rzecz wymiany dobrych praktyk i innowacji w sektorze Kształcenie i Szkolenie Zawodowe programu Erasmus+.

 • 04.01.2021

  I Wojewódzki Konkursu Fotograficzny „Zdjęcie do kalendarza”
  Zakończył się I Wojewódzki Konkursu Fotograficzny „Zdjęcie do kalendarza”, którego organizatorami była Pomorska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy oraz Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP w Tczewie.

 • 04.01.2021

  Dar Serca od uczestników OSiW OHP w Tczewie
  Karol Mulik uczestnik OSiW w Tczewie, to już dość rozpoznawalna postać w środowisku Ochotniczych Hufców Pracy- pełnione funkcje w zarządach ogólnopolskich młodzieżowych organizacji w OHP, laureat wielu konkursów zarówno na szczeblu lokalnym, wojewódzkim, jak i centralnym, inicjator licznych ogólnopolskich inicjatyw.

 • 04.01.2021

  Zdrowo – na sportowo!
  Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Katowicach wspiera wychowanków z Hufca Pracy w Jaworznie w realizacji projektu pn. „Zdrowo – na sportowo”. Lokalny projekt powstały z inicjatywy pięcioosobowej grupy młodzieży z jaworznickiego hufca pracy jest finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności.

 • 29.12.2020

  Grudzień – to czas spotkań świątecznych na Podlasiu
  Grudzień dla większości ludzi to czas przemyśleń, wspomnień, ukojenia oraz spokoju i wszelkich podsumowań. Ze względu na panującą pandemię i wprowadzone liczne restrykcje i obostrzenia tegoroczne spotkania kadry OHP w jednostkach wychowawczych na Podlasiu z podopiecznymi przebiegały w wyjątkowej atmosferze.

 • 29.12.2020

  Na ratunek- nakrętki!
  Ośrodek Wsparcia Rodziny Caritas w Zambrowie, jak co roku prowadzi zbiórkę plastikowych nakrętek.

 • 28.12.2020

  Śląska młodzież działa lokalnie!
  Śląska Wojewódzka Komenda OHP w Katowicach wspiera swoich wychowanków w realizacji lokalnych projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Korpusu Solidarności. W 2020 roku zakończyła się realizacja trzech takich projektów.

 • 28.12.2020

  Młodzież z OSiW OHP w Człuchowie włącza się w pomoc potrzebującym!
  Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas pamięci o osobach, które w tym czasie bardziej niż kiedykolwiek doświadczają samotności oraz potrzebują wsparcia i wrażliwości serca.

 • 22.12.2020

  „Śmieciowa pocztówka z…” – wojewódzki konkurs ekologiczny na Podlasiu
  W siedzibie Podlaskiej Wojewódzkiej Komendy OHP rozstrzygnięto konkurs „Śmieciowa pocztówka z…”, który został zorganizowany w ramach wojewódzkiego programu ekologicznego pt. „Niszcząc przyrodę, niszczysz własny dom!”.

 • 22.12.2020

  Wigilijne spotkanie w Kolnie
  Święta Bożego Narodzenia to wspaniały czas na kultywowanie tradycji. Jesteśmy wszyscy razem.

 • Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10