Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

„Akcja – reakcja z OHP”

„Akcja – reakcja z OHP” – pod takim hasłem odbyły się zajęcia w ramach letniego wypoczynku zorganizowanego dla podopiecznych giżyckiego Hufca Pracy.

Program wypoczynku został dokładnie zaplanowany, a uczestnicy przekonali się, że każdy dzień wakacji może być fantastyczną przygodą.

– Pierwsze spotkanie zaczęliśmy od wędkowania na pobliskim Łowisku Mario. Młodzież wyposażona w sprzęt wędkarski, zanętę i dobry humor łowiła ryby pod okiem właściciela, który opowiedział nam o historii łowiska i dał kilka wędkarskich wskazówek. Do wiadra z wodą trafiały małe okonki, płotki, które po chwili zostały wypuszczone na wolność.

Spotkaliśmy się również z ratownikami Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Rozmawialiśmy o bezpieczeństwie podczas wypoczynku nad wodą i zasadach pierwszej pomocy w nagłych wypadkach. Kolejne dni upłynęły młodzieży pod znakiem aktywności sportowej – mówi wychowawca Hufca Pracy w Giżycku.

Ciekawy harmonogram sprawił, że każdy z uczestników znalazł coś dla siebie i mógł aktywnie wykorzystać swój czas wolny, dobrze się przy tym bawiąc.

 

Autor artykułu: Elżbieta Jabłońska – wychowawca Hufca Pracy w Giżycku

Autor zdjęć: Anna Kubach - wychowawca Hufca Pracy w Giżycku

 

Zdjęcie nr 1, 2, 3: Uczestnicy Hufca Pracy w Giżycku podczas zajęć realizowanych w ramach letniego wypoczynku

 

 

 

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron