Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

„Wakacyjny Kadr” w Kolnie

Wakacje każdemu kojarzą się ze słońcem i ciepłą wspaniałą wodą. To czas, który możemy wykorzystać na wypoczynek, przemyślenia i wspaniałą przygodę.

Jest to okres słodkiego lenistwa, poznawania różnych ludzi, obcowania z naturą. Każdy młody człowiek ma swoje ulubione miejsca, które chętnie odwiedza i czuje się tam wspaniale, to jego ucieczka od codzienności, szarego dnia i od trudów, z jakimi na co dzień musi się borykać.

Wychowawcy Hufca Pracy w Kolnie wpadli na pomysł, aby utrwalić wakacyjne wspomnienia uczestników na fotografiach, dlatego powstał konkurs „Wakacyjny Kadr”. Regulamin konkursu polegał na wstawieniu w dniach 2-14 września własnoręcznie wykonanego zdjęcia z wakacyjnej chwili pod postem konkursowym. Wszyscy biorący udział w zadaniu konkursowym wykazali się ogromnym zaangażowaniem. Komisja złożona z wychowawców Hufca wyłoniła 3 najlepsze prace. Jednogłośnie pierwsze miejsce zajął Dawid Łoszewski, na drugim miejscu znalazło się zdjęcie Anny Bednarskiej, natomiast trzecie Weroniki Sakowskiej. Jury wyróżniło też fotografię Gabrieli Gajdzińskiej. Zwycięzcy otrzymali bony podarunkowe do popularnej drogerii. Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się zaangażowaniem i pomysłowością.

Celem konkursu była popularyzacja fotografii jako aktywnej i kreatywnej formy spędzania wolnego czasu poprzez rozbudzenie w młodzieży wrażliwości estetycznej na otaczającą przyrodę. A także uwrażliwienie na piękno otaczającego nas świata i zachęcenie do jego utrwalania w fotografii.

 

Autor tekstu: Milena Samul - wychowawca HP

Autorzy zdjęć 1-3: A. Zuzga, A. Bednarska, G.Gajdzińska - uczestnicy

 

 

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron