Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Ferie w OHP w Trzebnicy

W tym roku kadra postawiła na sport, chociaż pogoda nie dopisuje to uczestnicy nie narzekają i się ruszają.

W pierwszym tygodniu odwiedziliśmy siłownie na świeżym powietrzu i salę ćwiczeń w PZS nr 2 w Trzebnicy. Siłownia zewnętrzna daje możliwość łączenia aktywności fizycznej z radością przebywania na świeżym powietrzu. Dużym plusem jest jej dostępność i bezpłatność – skorzystać może każdy, choć nie zawsze nam się chce. Jest to świetne miejsce aktywnego wypoczynku, ale również sprzyja integracji młodzieży. Na sali gimnastycznej pograliśmy w piłkę nożną i siatkówkę. Nie tylko poprawiała się kondycja uczestników, ale i kadry.

W tym tygodniu uczestnicy HP w Trzebnicy zakończyli akcję zbierania nakrętek, które trafiły do pojemnika w kształcie serca, ustawionego przed kinem w Obornikach Śląskich. Akcja rozpoczęła się z początkiem września. Do naszych działań związanych ze zbiórką przyłączył się każdy uczestnik. Zbieraliśmy wszystkie: od napojów po szampony, kosmetyki i chemię gospodarczą.

W hufcu młodzież znalazła również czas na ulubione gry planszowe i puzzle, które są świetną zabawą. Wpływają one korzystnie na nasze samopoczucie, dostarczają radosnych emocji i integrują uczestników hufca.

Myślę, że tegoroczne ferie były udane. Dostarczyły młodzieży wiele wrażeń i zintegrowały grupy. Uczestnicy naładowali siły do dalszej nauki i pracy.

 

 

Tekst i zdjęcia: Agnieszka Hejke wychowawca 1-48 HP w Trzebnicy

 

 

 

 

 

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron