Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Grajewo: Finał Szkolenia ESCO w ramach projektu WYstartujMY RAZEM

Uczestnicy projektu z Hufca Pracy w Grajewie a zarazem podopieczni OHP zakończyli szkolenie w zakresie umiejętności i kompetencji społecznych potrzebnych do wykonywania danego zawodu zgodnie z klasyfikacją ESCO.

 

Zajęcia miały przyjazną formę wykładowo – warsztatową. Młodzież nie może już doczekać się kolejnych zajęć w ramach projektu, gdyż będą to warsztaty komputerowe i kursy zawodowe.

Komunikacja interpersonalna była głównym tematem zajęć przeprowadzonych przez Panią Psycholog Agnieszkę Grzelak-Chodak. Młodzież podczas warsztatów została wyposażona m.in.: w wiedzę z zakresu umiejętności skutecznej komunikacji interpersonalnej, umożliwiającej budowanie silnych i harmonijnych relacji z innymi ludźmi, które zaowocują w przyszłości umiejętnym rozwiązaniem konfliktów, budowaniem pozytywnej  i przyjaznej atmosfery, pozwalającej osiągać lepsze rezultaty w sferze zarówno zawodowej, jak i osobistej.

 

#WYstartujMYRAZEM #FUNDUSZEUE #FUNDUSZEEUROPEJSKIE

Projekt realizowany jest ze środków EFS + w ramach programu Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-2027. Koordynatorem projektu jest Podlaska Wojewódzka Komenda OHP w Białymstoku. Projekt ogółem na Podlasiu realizuje 50 uczestników OHP. 

 

Autor tekstu i zdjęć: Anna Bednarko – koordynator lokalny projektu


 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron