Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Letni wypoczynek uczestników 16-13 HP Białogard

Wakacje powoli dobiegają końca, jednak lato trwa nadal. W dniu 17 sierpnia 2022 r., korzystając z pięknej pogody i czasu wolnego, uczestnicy Hufca Pracy w Białogardzie wraz z wychowawcą, w ramach organizacji letniego wypoczynku, wybrali się na basen do Białogardzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Najwięcej radości sprawiły młodzieży takie atrakcje, jak tor przeszkód i wodna zjeżdżalnia. Niektórzy skorzystali też z jacuzzi. Następnie młodzież udała się do Izby Tradycji Regionalnej, gdzie obejrzała wystawę pt. „Białogardzianie na starych fotografiach”.

Była to niepowtarzalna okazja zobaczenia archiwalnych zdjęć, przedstawiających mieszkańców miasta podczas różnych wydarzeń lokalnych, zajęć szkolnych oraz sytuacji z życia codziennego.

Potem uczestnicy Hufca wybrali się na spacer „Ścieżką Poetów”, która biegnie wzdłuż rzeki Liśnicy. Jest to bardzo malownicza trasa. Spotkanie zakończyło się w kawiarni, przy pysznych lodach. Był to dla młodzieży aktywnie zagospodarowany czas wolny, połączony z integracją grupy.

 

 

Autor tekstu: Anna Markowska- wychowawca 16-13 HP Białogard

Autor zdjęcia: Ryszard Kica- st. wychowawca 16-13 HP Białogard

 

Zdjęcie nr 1: Uczestnicy podczas korzystania z atrakcji na basenie

 

Zdjęcie nr 2: Zwiedzanie wystawy

 

Zdjęcie nr 3: Spacer „Ścieżką Poetów”

 

 

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron