Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Łyżwy i kręgle – ferie rozpoczęte

To już chyba nasza mała tradycja, że ferie rozpoczynamy od wizyty na lodowisku i kręgielni, i tylko zmienia się sceneria za oknem.

 

Przyszedł czas odpoczynku i błogiego lenistwa, choć nie wszyscy w pełni mogą go wykorzystać. Uczestnicy 1-13 Hufca Pracy w Przemkowie, mimo przerwy od nauki w szkolnych ławach, codziennie stawia się w swoich zakładach pracy, gdzie odbywają praktyczną naukę zawodu.

Nasza kadra wiedząc, jak bardzo młodzież pragnie chwili wytchnienia zorganizowała w dniu 14 lutego 2023 r. wyjście do O.K. Parku w Głogowie. W obiekcie tym znajdują się kryte lodowisko oraz kręgielnia i to właśnie z tych atrakcji skorzystała nasza młodzież.

Co rok wybieramy się do Głogowa, aby na wesoło spędzić czas. Młodzież bardzo lubi tą formę wypoczynku, gdyż pomimo braku śniegu za oknem może choć przez chwile poczuć zimowy klimat. Zabawa na lodowisku to też wspaniały sposób na zaprezentowanie młodzieży alternatywy spędzania czasu wolnego - alternatywy dla używek, które często pojawiają się wraz z czasem wolnym.

Kolejno zabawa na kręgielni to czas rywalizacji. Młodzież zgodnie z zasadami gry fair play, walczy o tytuł zwycięscy bowlingu.

Mamy nadzieję, iż naładowaliśmy akumulatory naszych wychowanków na kolejne dni pracy.

 

Autor tekstu i zdjęć: st. wychowawca HP Przemków Małgorzata Basałyga

 

 

                                 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron