Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Sezon na umiejętności zakończony sukcesem

Młodzi ludzie OHP z Elbląga, Braniewa, Ostródy i Pasłęka (Warmińsko-Mazurska WK) są na początku swojej drogi zawodowej i muszą się jeszcze wiele nauczyć.

Chcąc zwiększyć swoje szanse na sukces i szybciej piąć się po szczeblach kariery, wzięli udział w programie „4 Sezony Aktywności Zawodowej”. To program, który nie tylko dostarcza praktycznej wiedzy z różnych branż, ale pomaga też odkryć pasje i zainteresowania. To szansa do nauki nowych umiejętności, co może stać się przepustką do satysfakcjonującego życia zawodowego.

Ostatni moduł programu – „Sezon na umiejętności” –  obfitował w warsztaty i zajęcia praktyczne. Młodzież uczyła się m.in. podstaw renowacji mebli, nowoczesnych metod farbowania, pielęgnacji i regeneracji włosów, przygotowywania zdrowego burgera oraz mechaniki samochodowej.

Warsztaty prowadzone były przez lokalnych przedsiębiorców, dzięki czemu młodzież mogła przyjrzeć się jak pracują mistrzowie w swoim fachu, ale również porozmawiać o tajnikach prowadzenia własnego biznesu.

Warsztaty były doskonałą okazją, by zdobyć nowe umiejętności i sprawić, by wszystko zadziałało  – Twoja kariera, Twoja przyszłość, Twoje życie.

 

Autor tekstu: Iwona Szczepanik – specjalista ds. rozwoju zawodowego, CEiPM OHP w Elblągu
 

Autor zdjęć: Iwona Szczepanik – specjalista ds. rozwoju zawodowego, CEiPM OHP w Elblągu, Malwina Obuchowicz – pośrednik pracy MCK OHP w Ostródzie, Helena Płoska – doradca zawodowy MCK OHP w Braniewie, Aleksandra Stasiak – pośrednik pracy MCK OHP w Pasłęku

 

Zdjęcia nr 1-4: Młodzież OHP podczas realizacji programu „4 Sezony Aktywności Zawodowej”

 

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron