Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

VI Olsztyńskie Targi Pracy

10 kwietnia w Olsztynie działo się coś naprawdę wyjątkowego dla każdego, kto zastanawia się nad swoją ścieżką zawodową, szuka pracy lub myśli o zmianie fachu.

VI Olsztyńskie Targi Pracy otworzyły swoje drzwi dla wszystkich, którzy chcą bezpośrednio porozmawiać z pracodawcami z różnych branż – od tych mundurowych, przez publiczne służby zatrudnienia, po przemysł.

Nie można było przegapić warsztatów i sesji doradztwa zawodowego prowadzonych przez specjalistów z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Olsztynie. To była szansa, aby zyskać indywidualne porady dotyczące kariery i edukacji, nauczyć się, jak skutecznie szukać pracy i jak się dobrze pokazać pracodawcom, poznać triki, jak bezpiecznie poruszać się po rynku pracy, nie tylko w Polsce, ale i za granicą, czy sprawdzić, co teraz jest na topie na rynku pracy i jak dostosować do tego swoje skillsy.

To był dzień dla wszystkich - młodzieży, uczniów, absolwentów, bezrobotnych, no po prostu każdego, kto szuka czegoś w Olsztynie i okolicach.

A co jeszcze? No jasne, że nie zabrakło prezentacji ofert pracy z Polski i zagranicy (hello, sieć EURES!), info o darmowych kursach i szkoleniach, a na koniec konferencja o tym, jak nie zgubić się w cyfrowym świecie pracy.

Honorowym patronem był sam Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz, a o dobre słowo zadbały TVP3 Olsztyn, Telewizja Kopernik, Radio Olsztyn i Gazeta Olsztyńska.

Współorganizatorzy Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP, Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie, Powiatowy i Miejski Urząd Pracy w Olsztynie, Spotted: ZSB Olsztyn zadbali o to, żeby było o czym rozmawiać i co eksplorować. Nie przegap następnej edycji!

Olsztyńskie Targi Pracy to miejsce, gdzie Twoja kariera może nabrać prędkości!

 

Autorka tekstu: Katarzyna Milczarek - Zespół. ds. rozwoju zawodowego, programów europejskich i międzynarodowych

Autorka zdjęć: Ewa Kraszewska - specjalista ds. rozwoju zawodowego CEiPM w Olsztynie

 

 

 

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron