Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Wałbrzyski Hufiec na seansie „Akademia Pana Kleksa” – Ferie z OHP

W tym tygodniu w ramach programu „Ferie z OHP” wałbrzyski Hufiec zorganizował wyjście do kina dla naszych uczestników. Odwiedziliśmy kino Cinema City w galerii handlowej by obejrzeć projekcję nowego filmu ,,Akademia pana Kleksa”.

Gdy wszyscy zajęliśmy swoje miejsca w sali kinowej, zaczęła się magia. "Akademia pana Kleksa" przeniosła nas w niezwykły świat fantazji i baśniowej przygody. Film opowiadał o przygodach Ady Niezgódki i jej  kolegów z Akademii. Szczególnie poruszył nas wątek  Alberta, który zgubił się w bajce o dziewczynce z zapałkami i zginął w lodowatej wodzie jeziora. W filmie nie zabrakło też scen humorystycznych. W trakcie seansu  byliśmy pełni zachwytu. Efekty specjalne, kolorowa scenografia i urokliwa muzyka tworzyły niezapomnianą atmosferę. Po zakończeniu projekcji wszyscy dzielili się swoimi przeżyciami, a rozmowy o filmie towarzyszyły nam przez całą drogę powrotną do domów.

Wycieczka do kina na "Akademię pana Kleksa" była nie tylko doskonałą rozrywką, ale także inspirującym doświadczeniem oraz okazją do integracji uczestników Hufca. Dzięki temu filmowi, przekonaliśmy się, że czasami warto oderwać się od rzeczywistości, zanurzyć się w magiczny świat wyobraźni oraz uwierzyć we własne umiejętności. Z pewnością to wyjątkowe wyjście pozostanie w naszej pamięci na długo, jako jedno z tych dni, które dostarczyły nam wiele uśmiechu i radości.

 

Autor tekstu i zdjęć: Anna Studzienna – Wychowawca 1-30 HP w Wałbrzychu

Zdjęcia nr 1-4: Wychowankowie wałbrzyskiego Hufca Pracy wraz z Wychowawcami

 

 


Widok zawartości stron Widok zawartości stron