Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Zima z OHP w Pasłęku

Czas wolny od nauki w szkole pozwala uczniom zregenerować siły i nabrać energii do dalszej pracy w nowym semestrze. Dla młodzieży korzystającej z oferty OHP w Pasłęku (Warmińsko-Mazurska WK) to okazja, by połączyć przyjemne z pożytecznym.

Młodzi ludzie zainwestowali swój czas w rozwój i zdobywanie nowych umiejętności i kwalifikacji zawodowych. Uczyli się obsługi kasy fiskalnej, profesjonalnej obsługi kelnerskiej oraz wzięli udział w warsztatach kulinarnych, których głównym tematem były gofry. Młodzież eksperymentowała z różnymi przepisami, jednak faworytem zostały gofry „na słono”. Dodatkową atrakcją był wyjazd do „JumpCity”- największego parku trampolin w Europie.

Mając na uwadze zainteresowania uczestników, specjaliści MCK OHP zorganizowali wycieczkę zawodoznawczą do jednego z gabinetów kosmetycznych na terenie miasta. Młodzież miała okazję poznać techniki zdobienia paznokci, uzyskała informację na temat niezbędnego sprzętu oraz wskazówki jak przygotować się do pracy z klientem.

Co roku AKCJA ZIMA cieszy się sporym zainteresowaniem młodzieży. Odkładając książki i zeszyty nastawia się na wypoczynek i kreatywnie spędzony czas. Mamy nadzieję, że nie było w nim miejsca na nudę.

 

Autor artykułu i zdjęć: Bożena Marszałkowska-Krzysiak – wychowawca OSiW w Pasłęku

 

Zdjęcie nr 1: Uczestnicy szkolenia z zakresu obsługi kelnerskiej

 

Zdjęcie nr 2:  Wizyta w „JumpCity”

 

Zdjęcie nr 3: Wycieczka zawodoznawcza do salonu kosmetycznego


Widok zawartości stron Widok zawartości stron