Im się udało Im się udało

 • 16.08.2021

  Wywiad z Maćkiem – absolwentem HP w Gdyni
  Maciek Gawidziel jest młodym, sympatycznym i ambitnym człowiekiem. Dzięki zaangażowaniu i wsparciu pracodawcy, u którego odbywał praktyki zawodowe jako sprzedawca, a także opiece wychowawczej ze strony 11-12 Hufca Pracy w Gdyni, w 2018 roku ukończył z dobrym wynikiem Gimnazjum dla Dorosłych.

 • 06.08.2021

  Zainwestował w przyszłość. Historia Jakuba
  Jakub Ryś, uczestnik projektu „Inwestycja w przyszłość – Postaw na sukces” w rozmowie z Andrzejem Brzozowskim w Radiu ESKA Olsztyn News opowiedział o swojej przygodzie zawodowej, pasji i planach na przyszłość.

 • 28.07.2021

  Od OHP do własnego salonu fryzjerskiego
  Pan Radosław Włodarczyk od kilkunastu lat prowadzi własny salon fryzjerski Fryzjernia Włodarczyk w Łodzi oraz kształci kolejnych fryzjerów – jego zakład właśnie opuszcza pierwsza absolwentka. Ale od czego się zaczęło?

 • 23.06.2021

  Pasja często rodzi się przez przypadek - historia Patryka
  Patryk Pasierb to absolwent Hufca Pracy 5-16 w Sieradzu. Ten skromny, sympatyczny chłopak szybko dał się poznać jako człowiek pracowity i ambitny, a z czasem także jako aktywny uczestnik naszego hufca.

 • 15.06.2021

  Konsekwentnie do celu – historia Justyny
  Młodzi ludzie często nie planują swojej przyszłości. Powinien przyjść jednak taki moment, by zastanowić się nad tym, co może sprawiać ci największe satysfakcję. Warto wyznaczać swoje cele zawodowe i spełniać marzenia, tak jak to udaje się Justynie, absolwentce ze szczecineckiego Hufca Pracy.

 • 18.05.2021

  Fryzjerstwo – moja pasja. Wywiad z Łukaszem Sołtysem
  Łukasz Sołtys to uczestnik OSiW Zielona Góra, uczeń III klasy Szkoly Branżowej I stopnia nr 1 ZSPiKZ w Zielonej Górze, który w tym roku kończy naukę w zawodzie fryzjer.

 • 29.04.2021

  Spełniając swoje trenerskie marzenia - historia Daniela
  Daniel to absolwent Hufca Pracy, który uczęszczał do Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie. W trakcie nauki zdobył kwalifikacje elektryka i dziś pracuje w tym zawodzie u pracodawcy, u którego się kształcił. Po pracy oddaje się zaś swojej największej pasji, jaką jest piłka nożna.

 • 27.04.2021

  Instruktor Zumby – historia absolwenta
  Każdy z nas ma jakiś cel, do którego dąży – idzie do przodu, chce być doskonały w tym, co robi. Inwestowanie w siebie, spełnianie marzeń daje nam poczucie bezpieczeństwa i satysfakcji.

 • 15.04.2021

  Historia Czarka – mistrza fryzjerstwa
  Rozmowa z Cezarem Juliuszem Żak – mistrzem fryzjerstwa, absolwentem Hufca Pracy w Elblągu (Warmińsko-Mazurska WK OHP).

 • 17.03.2021

  Nie wiem, co to nuda – wywiad z Jakubem Lewickim, uczestnikiem HP w Brzegu
  Jakub Lewicki jest uczestnikiem Hufca w Brzegu. Obecnie kształci się w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych. W wywiadzie opowiedział nam o swoich pasjach oraz o tym, skąd znajduje na wszystko chęci i czas.

 • 11.03.2021

  Mój zawód cukiernik – losy absolwenta
  Każdy z nas, gdzieś w środku chce iść do przodu, być profesjonalistą w tym, co robi. Inwestowanie w siebie daje nam poczucie bezpieczeństwa, zapewnia znalezienie wymarzonej, a także dobrze płatnej pracy.

 • 01.03.2021

  Co mi dało OHP? Historia Eweliny
  Życie człowieka, a szczególnie tego na początku swojej ścieżki zawodowej, jest dynamiczne i nieprzewidywalne. Z pracy na etacie do własnej działalności w ciągu 2 lat to nie lada wyczyn. Taką właśnie decyzję podjęła Ewelina Turowska, absolwenta Hufca Pracy w Augustowie, która chętnie nam o tym opowiedziała.

 • Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12