Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Czemu nie lubisz Walentynek?

Albo czemu je lubisz? Jeśli zadajesz sobie któreś z tych pytań w okolicach 14 lutego, to wiedz, że coś się dzieje! Gotowi na mały test?

walentynki_para_632.jpg


Lubisz, bo masz crusha

Dziewczyna
Pewien chłopak wpadł ci w oko do tego stopnia, że kolana miękną ci na jego widok. Jedyne o czym marzysz, to spotkanie z nim w romantycznych okolicznościach. W jakichkolwiek okolicznościach! W walentynki postanawiasz dać mu do zrozumienia, że czujesz do niego coś więcej. Gorzej, jeśli wszystko nie wypali – on nie odwzajemni uczuć, a twoje marzenia o miłości zamienią się w dół stulecia. Wtedy bolesny crush będzie raczej powodem do nienawidzenia Walentynek! Trudno, przeżyjesz to! Zaryzykuj! Daj mu znak!

Chłopak
Podoba ci się dziewczyna, ale jej z…ść cię onieśmiela. Nie wiesz jak zagadać, żeby nie zrobić z siebie głupka. Piękne długie włosy, fajna figura i ten uśmiech. Za każdym razem jak się do ciebie odezwie, czujesz, że nic sensownego nie potrafisz jej odpowiedzieć. Na bank nie umówi się z tobą do kina! Ale zbliżają się Walentynki, więc postanawiasz iść na całość: kupujesz jej słodkiego pluszaka i ryzykujesz awans na idiotę roku. Jeśli się nie uda, na jakiś czas będziesz miał dość Walentynek. Ale nie dowiesz się, póki nie spróbujesz.

 


Nie lubisz, bo wolisz swoją BFF lub siedzenie z kumplami

Dziewczyna
Serduszka, amorki i różyczki nie przemawiają do ciebie, bo chłopaki w ogóle cię nie interesują. Masz ciekawsze rzeczy do zrobienia. Zakupy, blogowanie, nauka albo plotki z przyjaciółką. Walentynki? No chyba że wrzucisz jej jakieś wasze wspólne selfie na tablicę, żeby wiedziała, że to ją kochasz najbardziej na świecie! I to jest OK: nie przejmuj się Walentynkami i facetami, dopóki kiedyś naprawdę nie będziesz chciała.

Chłopak
Mdli cię na widok ozdobionych na czerwono witryn sklepowych. Nie kumasz, czemu laski piszczą od tygodnia o tych Walentynkach i zastanawiasz się, komu to w ogóle potrzebne. Albo nawet nie zauważasz tego, że za kilka dni są Walentynki. Serio? Już luty? Nie obchodzi cię to, bo wolisz posiedzieć z kolegami, a jak cię ktoś zapyta, co robisz w Walentynki, odpowiesz „Będę grał w grę!” I dobrze. Kiedyś przyjdzie czas i na ciebie – pewnie nie ominie cię wypisywanie kartki i kupowanie czerwonych serduszek. A teraz zapomnij o temacie, nie pytaliśmy ;)

Który opis pasuje do ciebie najbardziej? Bez względu na to, wynik testu brzmi: jesteś całkowicie normalna/normalny! :) Pamiętaj: nic na siłę!
 

 

Autor: Joanna Buharewicz


Widok zawartości stron Widok zawartości stron