Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Top 5 książek na wakacje dla dziewczyn

Lato nadeszło z wielkim impetem i falą upałów. Rozpoczęły się wakacje. Przed Wami dwa miesiące pełne wolnych dni. Można zapomnieć o nauce i męczących obowiązkach.

Na ten czas przygotowaliśmy dla Was „Top 5 książek na wakacje”. Dziś propozycje dla dziewczyn.

Książka dla marzących o wakacyjnej miłości

Ktoś mnie pokocha. 12 wakacyjnych opowiadań

Lektura 12 wakacyjnych opowiadań napisanych przez autorów książek młodzieżowych wprawi Cię w doskonały nastrój. Dzięki nim poczujesz zapach lata. Znajdziesz w nich wszystko, czego oczekujesz od wakacji życia - przejażdżki na motorze, skoki z klifu, seanse filmowe, ogniska i morza.

Książka dla tych, którzy lubią wyzwania

To nie jest dieta. Pokonaj swojego potwora!
Anna Gruszczyńska

Chciałabyś zmienić coś w swojej sylwetce, głowie, życiu, ale wydaje Ci się to bardzo trudne? Autorka, opierając się na własnym doświadczeniu, pokazuje, że wszystko jest możliwe. Jako nastolatka chciała zrzucić kilka kilogramów… Potem przez parę lat zmagała się z zaburzeniami odżywiania. Zaproponowany przez nią 30-dniowy program pozwoli Ci wygrać ze swoimi potworami lenistwem, wygodnictwem, strachem – raz na zawsze.

Książka dla tych, którym zależy…

Prawo pierwszych połączeń
Agnieszka Tomczyszyn

Kilkoro młodych indywidualistów spotyka się na obozie językowym na Korsyce. Odkrywają smak wolności, wartość przyjaźni. Walczą o spełnienie marzeń i wierzą w to, że można żyć po swojemu. To zabawna i motywująca powieść. Idealna na lato.
 


Książka, pokazująca że inność czasami polega na tym, iż widzi się więcej niż dostrzegają inni

Mango, nie mów nikomu
Wendy Mass

Mia ma 13 lat i niesamowitego kota o imieniu Mango. Dziewczynka wszystkie liczby i dźwięki widzi w kolorach… Myśli, że jest dziwadłem i boi się, że jej rówieśnicy też tak będą myśleć. To książka o tym, jak synestezja wpływa na życie dziewczynki i jej relacje z otoczeniem.

Książka dla początkującego artysty

Jedyny pirat na imprezie
Lindsey Stirling

Pamiętnik skrzypaczki Lindsey Stirling jest zapisem jej niezwykłej drogi życiowej i wytrwałości w dążeniu do celu. To wciągająca powieść, która pokazuje, że nie ma tylko jednej drogi do osiągnięcia sukcesu.
 

 

Życzymy Wam pięknego lata i udanego wakacyjnego wypoczynku – również przy wciągających książkach!

Autor: Agnieszka Banasik


Widok zawartości stron Widok zawartości stron