Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Łomża: Turniej Piłki Halowej w Jedwabnem

Walentynkowy Międzyszkolny Turniej Piłki Halowej został zorganizowany w celu wyłonienia piłkarzy do drużyny reprezentującej Hufiec Pracy w Wojewódzkim Futsalu Młodzieży OHP, który odbędzie się w marcu b.r.

Organizatorami wydarzenia piłkarskiego byli Hufiec Pracy w Łomży oraz Zespół Szkół Samorządowych w Jedwabnem.

W zawodach wystąpiły 4 drużyny piłkarskie ze szkół: Szkoły Podstawowej w Jedwabnem, Branżowych Szkół: z Jedwabnego, Budowlanki i Staszicówki obydwie z Łomży. Po rozegraniu 6 pojedynków systemem „każdy z każdym” wyłonieni zostali zwycięzcy Turnieju.

I miejsce z kompletem 9 punktów zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej w Jedwabnem i w tym zespole najlepszy był bramkarz. II miejsce z 6 punktami wywalczyła drużyna z budowlanki. III miejsce z 3 punktami zdobyła drużyna ze Staszicówki. W tym zespole piłkarskim najlepszym strzelcem turnieju został Dawid Budziszewski z 10 golami.

Uczestnikom miejsc I – III oraz najlepszemu bramkarzowi i strzelcowi zostały wręczone medale przez zastępcę dyrektora ZSS Jedwabne - Swietłanę Żebrowską.

Autor tekstu: August Mrozowicz – wychowawca Hufca Pracy w Łomży

Autor zdjęcia: Rafał Onyszko – wychowawca Hufca Pracy w Łomży

Zdjęcia nr 1-6: Uczestnicy turnieju