Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Seriale dla młodzieży – nowości z platform streamingowych

2023-08-25

Wciągających seriali nigdy za wiele. Polecamy kilka świeżych propozycji dla młodzieży, które znajdziecie na popularnych platformach VOD.

Sprawdź naszą listę poleceń, może znajdziesz coś dla siebie.

 

Xo, Kitty, Netflix

Nastoletnia Kitty przenosi się do Seulu i do liceum swojej nieżyjącej mamy, aby być bliżej swojego chłopaka. Tak zaczyna się nowa historia miłosna. Pierwszy sezon miał premierę w maju, więc nie jest to najnowsza nowość, ale wiadomo już, że będzie kolejny sezon.

 

 

Cruel Summer, Amazon Prime

Letnia premiera drugiego sezonu dobrze ocenianego serialu o nastolatkach. W małym miasteczku w Teksasie  popularna nastolatka Kate zostaje uprowadzona. Natomiast Jeanette ze słodkiej, niezręcznej i odstającej od grupy, staje się najpopularniejszą dziewczyną w mieście.

 

 

Fantastyczni przyjaciele, HBO Max

Jeśli pamiętacie kultowych bliźniaków Weasley z filmów o Harrym Potterze, ten dokumentalny serial może was zainteresować.  James i Oliver Phelpsowie, którzy wcielali się w znanych braci, zapraszają na niezwykłą przygodę, w której spotykają urzekających gości, odkrywają urokliwe miejsca i podejmują się niezwykłych wyzwań. W jednym z odcinków bracia odwiedzają Polskę.

 

 

High School Musical, Disney+

Serial opowiada o uczniach ze szkoły, w której kręcono filmy z serii High School Musical. Sezon 4. miał premierę w sierpniu. Z czym tym razem zmierzą się bohaterowie? Po powrocie z wakacji będą chcieli wystawić spektakl "High School Musical3: Ostatnia klasa". Niestety przedstawienie będzie zagrożone... Sami sprawdźcie dlaczego.

 

 

Star Wars: Ahsoka. Disney+

Świeżutka premiera dla fanów znanego uniwersum. Bohaterka serialu, która kiedyś była Jedi –  Ashoka Tano – próbuje odkryć źródło zła zagrażającego galaktyce wyniszczonej wojną.

 

 

Codzienna dawka słońca, Netflix

Młoda pielęgniarka ze szpitala psychiatrycznego postanawia codziennie zapewniać swoim pacjentom dawkę słońca. Przy okazji poznaje ich często zaskakujące historie. Ten koreański serial będzie miał premierę w listopadzie – z opisu wydaje się, że warto na niego poczekać.

 

Zestawienie przygotowała: Joanna Buharewicz

Opisy filmów: podane platformy VOD oraz filmweb.pl


Widok zawartości stron Widok zawartości stron