Lajfstajl Lajfstajl

 • 29.03.2024

  Top 5 poradników dla młodzieży, które warto przeczytać
  Poradniki to źródło inspiracji i praktycznych wskazówek dotyczących rozwiązywania codziennych problemów. Dzięki zastosowaniu w praktyce zawartych w nich informacji można m.in. lepiej radzić sobie ze stresem, rozwijać umiejętności interpersonalne. Sprawdź, jakie poradniki dla młodzieży warto przeczytać.

 • 28.03.2024

  Zwyczaje i tradycje wielkanocne
  Wielkanoc to najstarsze święto w Kościele rzymskokatolickim. Obchodzimy je na pamiątkę Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa w dniu pierwszej niedzieli po pierwszej wiosennej pełni. Jakie zwyczaje i tradycje wiążą się z tym świętem? Przypominamy w tekście.

 • 19.03.2024

  Budowanie zdrowych przyjaźni – klucz do szczęśliwego życia
  Otaczają nas ludzie, których spotykamy każdego dnia – w szkole, pracy czy w różnych społecznościach, do których należymy. Relacje, które tworzymy z innymi, mają ogromny wpływ na nasze życie. To one kształtują naszą tożsamość, wpływają na nasze samopoczucie i stanowią fundament naszej codzienności.

 • 18.03.2024

  5 rzeczy, które sprawią, że szybciej przyjdzie wiosna!
  Codziennie snujesz się po szkole i masz już dość wszystkiego? Czekasz na prawdziwą wiosnę i słońce? Zanim się doczekasz, nawet kiedy piękna pogoda się spóźnia, nie siedź bezczynnie. Zrób coś fajnego!

 • 07.03.2024

  Czujesz stres? Wypróbuj techniki relaksacyjne
  Życie w ciągłym pędzie i długotrwały stres, to prosta droga do problemów zdrowotnych i emocjonalnych. W naszej pracy z uczestnikami możemy zauważyć, że młodzież jest coraz bardziej sfrustrowana. Jak sobie z tym poradzić? Sprawdź w tekście.

 • 27.02.2024

  5 kroków do prywatności w sieci
  Internet to obecnie podstawowe źródło informacji. Warto wiedzieć, jak poruszać się w nim bezpiecznie, by nie stać się ofiarą np. kradzieży danych lub cyberprzemocy. Sprawdź, co warto wiedzieć, gdy jesteś online, i jakich błędów unikać.

 • 22.02.2024

  Jak oszczędzać w wieku nastoletnim?
  Chcesz zacząć oszczędzać? Zastanawiasz się, co możesz zrobić, żeby pomóc rodzicom w sfinansowaniu twoich wakacji, a może po prostu potrzebujesz funduszy na swoje wydatki czy małe przyjemności? W tekście znajdziesz kilka sposobów na zdobycie oszczędności.

 • 15.02.2024

  7 zasad savoir-vivre w sieci
  Netykieta to zbiór niepisanych zasad, które określają sposób postępowania i komunikowania się w internecie. Mają one na celu budowanie dobrych relacji międzyludzkich. Zastanawiasz się, jak postępować zgodnie z netykietą? Poznaj 7 zasad savoir-vivre w sieci, których warto przestrzegać.

 • 02.02.2024

  Jak zacząć pozytywnie myśleć? 5 prostych wskazówek
  Masz wrażenie, że nic ci się nie udaje? Wszystko cię denerwuje i nie masz już ochoty na nowe wyzwania? Wygląda na to, że przygniata cię negatywne myślenie. Czas to zmienić!

 • 29.01.2024

  5 kreatywnych pomysłów na ferie
  Jeśli nie planujesz dalekiego wyjazdu, być może zastanawiasz się, co możesz robić w ferie zimowe. Sprawdź nasze pomysły na kreatywne spędzenie czasu.

 • 22.01.2024

  Co warto obejrzeć w ferie? Polecamy nowości na portalach VOD
  Ferie to świetny czas na odpoczynek, ale także rozrywkę. Zachęcamy do wspólnych seansów filmowych z przyjaciółmi lub rodziną. Sprawdźcie, jakie nowości warto obejrzeć w najbliższym czasie.

 • 16.01.2024

  Ekologiczny styl życia. Jak młodzież może przyczynić się do ochrony środowiska?
  Cenisz komfort i wygodę? Prowadzisz konsumpcyjny styl życia? Wydaje się on atrakcyjny, ale prowadzi do degradacji środowiska. Zastanawiałeś się, jak możesz wpłynąć na jego ochronę?

 • Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11