Im się udało Im się udało

 • 20.03.2023

  Z wizytą studyjną u absolwenta stalowowolskiego Hufca Pracy
  Doradca zawodowy z Młodzieżowego Centrum Kariery w Stalowej Woli 17 marca zorganizował wizytę studyjną dla uczestników 9-17 Hufca Pracy.

 • 16.03.2023

  Moja praca we Francji – wywiad z Kingą
  Kinga Jagielska to absolwenta Hufca Pracy w Koninie, która po ukończeniu nauki postanowiła zrealizować cel, który planowała od dawna – czyli pracę sezonową za granicą. W rozmowie opowiedziała o swoich doświadczeniach oraz zaletach takiego rodzaju zatrudnienia.

 • 23.02.2023

  Absolwent Roku 2016 - 6 lat później
  Losy absolwenta OHP, który niejednokrotnie zdobywał podium w wielu przedsięwzięciach na szczeblu szkolnym, wojewódzkim i ogólnopolskim. Zobaczcie, jak potoczyła się historia Kacpra po zakończeniu nauki w OHP.

 • 02.02.2023

  To musiał być stolarz – wywiad z absolwentem OHP
  Michał Orzędowski, absolwent Hufca Pracy w Chełmie, opowiada o swojej fascynacji drewnem oraz tłumaczy, dlaczego pozaszkolna nauka zawodu była w jego przypadku strzałem w dziesiątkę.

 • 04.01.2023

  Warto być aktywnym - wywiad z Nadią Góralską
  Najpierw odniosła sukces na szczeblu lokalnym, później wojewódzkim, a teraz przed nią wyzwania ogarniające zasięgiem cały kraj! W czym tkwi jej fenomen? Przekonajcie się sami, czytając rozmowę z Nadią Góralską.

 • 18.11.2022

  Ochotnicze Hufce Pracy dały mi szansę na lepsze życie
  W ramach działalności Klubu Absolwenta, wychowawcom Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Chraplewie udało się zaprosić do udzielenia wywiadu kilku absolwentów. Wychowawcy chcieli ustalić, czy pomoc oferowana przez Ochotnicze Hufce Pracy rzeczywiście zadziałała i dała szansę na poprawę dotychczasowego życia absolwentów.

 • 11.10.2022

  Moja praca jest moją pasją – wywiad z Olą
  Ola Korycka jest absolwentką 11-16 Hufca Pracy w Kwidzynie. Naukę w zawodzie kasjer-sprzedawca ukończyła dwa lata temu. Nasza absolwentka zawsze miała trzy pasje: stylizacja paznokci, obsługa klienta i praca z ludźmi. W życiu dorosłym postanowiła, że to ta pierwsza stanie się jej sposobem na życie i na zarabianie pieniędzy.

 • 19.09.2022

  Kobieta na budowie – czy to dobry pomysł?
  Różnie układają się losy młodzieży po ukończeniu szkoły. Jedni czekają na to, co życie przyniesie, inni biorą sprawy we własne ręce, tak jak zrobiła to Patrycja – absolwentka Hufca Pracy w Nowym Dworze Gdańskim.

 • 04.08.2022

  Zaryzykowałam i odniosłam sukces
  Natalia Łos jest absolwentką 6-24 Hufca Pracy w Dąbrowice Tarnowskiej. Naukę w zawodzie kucharz ukończyła cztery lata temu. Od zawsze miała dwie pasje: modę i kulinaria. W życiu dorosłym to ta pierwsza stała się sposobem na życie i zarabianie pieniędzy. Obecnie Natalia prowadzi własny butik z odzieżą damską.

 • 26.07.2022

  Od praktykanta do szefa kuchni
  Szymon Dynarski to absolwent 16-4 Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Łobzie i Gimnazjum w Zespole Szkół w Łobzie, który szkolił się w zawodzie kucharz pod czujnym okiem doświadczonej pani instruktor Ireny Dębek. Kiedy odbierał świadectwo, nawet przez myśl mu nie przeszło, że jego kariera tak bardzo rozwinie się w tym zawodzie.

 • 12.07.2022

  Krystian, który został dekarzem
  Chcielibyśmy przedstawić wam losy naszego absolwenta Krystiana. Mamy nadzieję, że będą one inspiracją i pokażą, że warto uczyć się i zdobyć zawód w Ochotniczych Hufcach Pracy.

 • 30.06.2022

  Czy pasja może być sposobem na życie? Tak!
  „Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz pracować ani jednego dnia przez całe życie” (Konfucjusz). Zgodnie z tą maksymą swoją firmę prowadzi absolwentka OHP, właścicielka salonu „KobietaZBrzytwą” – Małgorzata Antonik, do której w Dniu Dziecka udała się w ramach wizyty studyjnej młodzież z jarosławskiego Hufca Pracy.

 • Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12