Im się udało Im się udało

 • 04.01.2023

  Warto być aktywnym - wywiad z Nadią Góralską
  Najpierw odniosła sukces na szczeblu lokalnym, później wojewódzkim, a teraz przed nią wyzwania ogarniające zasięgiem cały kraj! W czym tkwi jej fenomen? Przekonajcie się sami, czytając rozmowę z Nadią Góralską.

 • 18.11.2022

  Ochotnicze Hufce Pracy dały mi szansę na lepsze życie
  W ramach działalności Klubu Absolwenta, wychowawcom Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Chraplewie udało się zaprosić do udzielenia wywiadu kilku absolwentów. Wychowawcy chcieli ustalić, czy pomoc oferowana przez Ochotnicze Hufce Pracy rzeczywiście zadziałała i dała szansę na poprawę dotychczasowego życia absolwentów.

 • 11.10.2022

  Moja praca jest moją pasją – wywiad z Olą
  Ola Korycka jest absolwentką 11-16 Hufca Pracy w Kwidzynie. Naukę w zawodzie kasjer-sprzedawca ukończyła dwa lata temu. Nasza absolwentka zawsze miała trzy pasje: stylizacja paznokci, obsługa klienta i praca z ludźmi. W życiu dorosłym postanowiła, że to ta pierwsza stanie się jej sposobem na życie i na zarabianie pieniędzy.

 • 19.09.2022

  Kobieta na budowie – czy to dobry pomysł?
  Różnie układają się losy młodzieży po ukończeniu szkoły. Jedni czekają na to, co życie przyniesie, inni biorą sprawy we własne ręce, tak jak zrobiła to Patrycja – absolwentka Hufca Pracy w Nowym Dworze Gdańskim.

 • 04.08.2022

  Zaryzykowałam i odniosłam sukces
  Natalia Łos jest absolwentką 6-24 Hufca Pracy w Dąbrowice Tarnowskiej. Naukę w zawodzie kucharz ukończyła cztery lata temu. Od zawsze miała dwie pasje: modę i kulinaria. W życiu dorosłym to ta pierwsza stała się sposobem na życie i zarabianie pieniędzy. Obecnie Natalia prowadzi własny butik z odzieżą damską.

 • 26.07.2022

  Od praktykanta do szefa kuchni
  Szymon Dynarski to absolwent 16-4 Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Łobzie i Gimnazjum w Zespole Szkół w Łobzie, który szkolił się w zawodzie kucharz pod czujnym okiem doświadczonej pani instruktor Ireny Dębek. Kiedy odbierał świadectwo, nawet przez myśl mu nie przeszło, że jego kariera tak bardzo rozwinie się w tym zawodzie.

 • 12.07.2022

  Krystian, który został dekarzem
  Chcielibyśmy przedstawić wam losy naszego absolwenta Krystiana. Mamy nadzieję, że będą one inspiracją i pokażą, że warto uczyć się i zdobyć zawód w Ochotniczych Hufcach Pracy.

 • 30.06.2022

  Czy pasja może być sposobem na życie? Tak!
  „Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz pracować ani jednego dnia przez całe życie” (Konfucjusz). Zgodnie z tą maksymą swoją firmę prowadzi absolwentka OHP, właścicielka salonu „KobietaZBrzytwą” – Małgorzata Antonik, do której w Dniu Dziecka udała się w ramach wizyty studyjnej młodzież z jarosławskiego Hufca Pracy.

 • 16.05.2022

  Wysiłek się opłaca – wywiad z Dawidem
  Dawid Kwaśniewski to absolwent 2-1 Hufca Pracy w Brodnicy i Szkoły Branżowej I Stopnia w Brodnicy w zawodzie monter sieci i instalacji sanitarnych. W niespełna rok po ukończeniu szkoły udało się mu zrealizować swoje marzenia i otworzyć własną firmę.

 • 04.05.2022

  Jak dotarłem do celu? Wywiad z absolwentem OSiW w Grudziądzu
  Maciej Kosiorowski jest absolwentem Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Grudziądzu. Ukończył edukację w roku 2021. Aktualnie pracuje w wyuczonym zawodzie, który daje mu szansę na dalszy rozwój.

 • 19.04.2022

  „Perkusja! Moja pasja” – wywiad z uczestniczką Hufca Pracy w Kaliszu
  Karolina Bączkiewicz jest uczestniczką Hufca Pracy 15-1 w Kaliszu. Uczy się w III klasie Szkoły Branżowej I Stopnia w zawodzie fotograf. Jak sama przyznaje, oprócz fotografii, jej największą pasją jest gra na perkusji.

 • 12.04.2022

  Plan na siebie – historia Karoliny
  Karolina Sosińska to absolwentka 11-7 Hufca Pracy w Gdańsku, która w niespełna rok po zakończeniu nauki w szkole branżowej rozpoczęła realizację swoich zawodowych i życiowych marzeń.

 • Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12