Wydawca treści Wydawca treści

Powrót

Sylwia poleca: filmy, które wprowadzą cię w letni nastrój

2021-08-17

Wakacje to dobry czas na relaks i robienie rzeczy, które lubimy. Można poświęcić go na przykład na oglądanie interesujących filmów. Poniżej znajdziecie 10 rożnych propozycji, z klasyki filmu jak i nowości, które jeszcze bardziej wprowadzą was w letni nastrój.

Filmy zebrane przez Sylwię prezentujemy w przypadkowej kolejności. W nawiasie przy tytułach znajdziecie informację, gdzie można obejrzeć dany film.

 

Ratownicy z Malibu, 2020 (Netflix)

Akcja filmu toczy się w Malibu, w którym zostały zorganizowane międzynarodowe zawody ratowników. Ten film to nieoczekiwane zwroty akcji i dobra zabawa.

 

 

Nasze zwariowane angielskie wakacje, 2014 (https://filmyzlektorem.pl)

Doug i Abi, wraz ze swoją trójką dzieci, jadą na przyjęcie urodzinowe dziadka. Mają jednak pewną tajemnicę, którą nie chcą ujawniać.

 

 

Lato w Prowansji, 2014 (VOD.pl)

Rodzeństwo, które nigdy wcześniej nie poznało dziadka, mimo konfliktów rodzinnych, postanawia spędzić u niego wakacje. Film rozgrywa się w pięknych sceneriach malowniczej Prowansji.

 

 

Wakacje Mikołajka, 2014 (VOD.pl, CDA, Netflix)

Historia Mikołajka, którego podczas wymarzonej, wakacyjnej podróży do Bretanii, przeżywa    wiele zabawnych przygód.

 

 

Stowarzyszenie wędrujących dżinsów, 2008 (Chili)

Lena, Tibby, Bridget i Carmen ukończyły szkołę średnią i niebawem rozpoczynają życie studenckie. W podtrzymaniu ich przyjaźni pomaga im para dżinsów, które są wyjątkowe, bo pozwalają spełniać marzenia.

 

 

W nowym zwierciadle: Wakacje, 2015 (Chili)

Rusty Griswold razem z rodziną jedzie  na wakacje do parku rozrywki "Walley World". W ten sposób chce poprawić relacje rodzinne. Wszystko pokazane z dużą dawką humoru, więc dobra zabawa będzie gwarantowana.

 

 

Niezwykłe lato z Tess, 2019 (HBO GO)

Chłopak o imieniu Sam wyjeżdża z rodziną na wakacje nad morze. Podczas pobytu  poznaje Tess, z którą spotykają go rożne przygody.

 

 

Nie wierzcie bliźniaczkom, 1998 (Chili)

Dwie dziewczyny spotykają się na obozie letnim i dowiadują się, że są identyczne. Okazuje się, że są bliźniaczkami i zostały rozdzielone ze sobą zaraz po narodzeniu. Podczas pobytu na obozie wpadają na pomysł, żeby zamienić się miejscami: ta którą wcześniej opiekował się  ojciec, wróci do mamy, a ta, którą matka, pojedzie do ojca.

 

Waga Ciężka, 1995 (VOD, PLAY, https://filmyzlektorem.pl)

Czterech chłopów wyjeżdża na letni obóz dla odchudzających się. Nie mają zamiaru jednak rezygnować ze słodyczy i innych kalorycznych przekąsek. Udaje się im to do czasu, gdy pojawia się nowy kierownik obozu, który ma zamiar nakręcić z uczestnikami film fitness.

 

 

Obóz marzeń, 1994 (CDA)

Historia grupy nastolatków, którzy nie są zainteresowani wyjazdem na obóz letni pod kontrolą dorosłych. Pewnego dnia wpadają na pomysł zorganizowania fałszywego obozu wakacyjnego, w tym celu proszą o pomoc znajomą osobę dorosłą.

 

 

Autor: Sylwia Gąsowska


Widok zawartości stron Widok zawartości stron